WITAMY NA OFICJALNEJ STRONIE

 SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 im. BOLESŁAWA CHROBREGO

w  SZCZECINIE  

Strona główna W górę 60-lecie Opinie Wyszukiwanie Spis treści Kontakty

 

1974/1975

 

ADAMCZAK MARIA
ADAMCZYK WALDEMAR
BABECKA MAŁGORZATA
BARAN ZENEK
BARTUZEL JOLANTA
BEDNARSKI DARIUSZ
BIAŁY HENRYK
BIEGANOWSKA MAŁGORZATA

BIL KRZYSZTOF
BINIEK ALICJA
BLICHARSKI ROBERT
BŁASZKIEWICZ GRZEGORZ
BOCIAN CEZARY
BOCZAR MIROSŁAW
BOROWCZYK GRZEGORZ
CIESIELSKA DANUTA
CHAROJA WANGELI
CHICZEWSKA BOŻENA
CHOBOT JERZY
CIEŚLAK BOGUMIŁ
CIEŚLIK KRZYSZTOF
DĄBKOWSKI TEOFIL
DOPIERA MIROSŁAW
DUDEK WITOLD
DUKLANOWSKI PIOTR
GAGATEK ELWIRA
GAJEK ZOFIA
GALAS ANDRZEJ
GNIAZDOWSKI RYSZARD
GORLAK EWA
GRABLIS MARIOLA
GRABOWSKA BARBARA
GRABSKIJACEK
GRAJEK IWONA
GRZĘPKA JÓZEF
GRZYWNIAK TADEUSZ
GUZICKA DOROTA
HAFTEK ANDRZEJ
HAKEMER MARZENA
HOPPE ANDRZEJ
IWANKIEWICZ MAREK
JACIEWICZ EWA
JAGODZIŃSKI MIROSŁAW
KAIM TADEUSZ

KALINOWSKI ALEKSANDER
KAMIŃSKA IWONA
KAWKA MAŁGORZATA
KĄSINOWSKI ROMAN
KEMPCZYŃSKA ZDZISŁAWA
KLEWIŃSKA ALICJA
KLIMKO GRZEGORZ
KONIECKO IWONA
KORNIELUK BOGUSŁAWA
KOSTRZEWA ZOFIA
KOWALIK ANDRZEJ
KOWALIK KRZYSZTOF
KRASIŃSKI ROMAN
KRUŚ KRZYSZTOF
KRYŃSKI ANDRZEJ
KRZYMOWSKA MARZENA
KUDŁA RADOSŁAW
KULIG BARBARA
KUPNIEWSKI ROMAN
KWIATEK IWONA
KWIATKOWSKA KRYSTYNA
KWIATKOWSKA MAŁGORZATA
KWOLEK DOBROSŁAWA
LESZCZYŃSKA MARIA
LEWANDOWSKA ELŻBIETA
LEWIŃSKI ZBIGNIEW
LIPSKI NARCYZ
ŁAWKIS LILIANA
ŁĘCZYŃSKA ANIELA
ŁĘCZYŃSKI JACEK
ŁOZYSZYK JOLANTA
ŁUBIŃSKA BEATA
MACHOY ANNA
MAKOWSKA ANNA
MAZIARZ MIROSŁAW
MAZUR BOGDAN
MAZUŚ MIESZKO
MODZELEWSKI GRZEGORZ
MRUGOWSKI STANISŁAW
MŚCISZ DARIUSZ
MURAWSKI ROMAN
NAJDA ADAM
NEIDER MIROSŁAW
NOJSZEWSKA ELŻBIETA
NYCZKA JÓZEF
OSLESZKIEWICZ BOŻENA
OSTROWSKI GRZEGORZ
PAPIERZ CEZARY

PAWĘSKA JADWIGA
PETRUSEWICZ TOMASZ
PIASECKA JOLA
PIERUSZEK EWA
PIERUSZEK PIOTR
PŁACZKI EWICZ IRENEUSZ
POSMYK ALINA
PRAJSNAR ADAM
PRUCHNIEWICZ PAWEŁ
PUSZCZEWICZ MARZENA
RADCZAK URSZULA
RANPUK ALICJA
ROENS BEATA
RÓG KATARZYNA
RUKS EWA

RYBARCZYK ILONA
RYSZKOWSKI MAREK
SKORUPA MARZENA
SMAGERR JAN
SOSITKO DANUTA
STAŃCZAK ARTUR
SUCHARSKI ROMAN
SUCHOCKA BOŻENA
SUDNIK MIROSŁAW
SYGIT DANUTA
SYGULSKI MARIAN
SYNOWKA MAREK
SZCZEPAN IAK DOROTA
SZCZEPAŃSKA EWA
SZCZĘK MAREK
SZMIGIEL KAZIMIERZ
SZYDŁOWSKI BOGDAN
SZYMAŃSKA TERESA
ŚLESIŃSKI KRZYSZTOF
TELGIKA JANUSZ
TUSZYŃSKIKRZYSZTOF
UŁASIEWICZ IWONA
WITKOŚ JACEK
WITKOWSKA WIOLETTA
WNUK JERZY
WOJTOWICZ TOMASZ
WORONOWICZ KONRAD
WORYSZ BOŻENA
WOJCIK ANDRZEJ
WROBLEWICZ MAŁGORZATA
WYSZYŃSKA HANNA
ZAJĄC WOJCIECH
ZAKRZEWICZ KAROL
ZAŁUSKI HIERONIM
ZANDBERG MAŁGORZATA
ZAŃ JANUSZ
ZEMSKI RYSZARD
ZYGMUNT JERZY
ŻELAZOWSKA IWONA

1975/1976

 

BAŁECKA JADWIGA
BIAŁOŻYŃSKA WIOLETTA
BIAŁY HENRYK
BIESSEK WACŁAW
BŁASZKIEWICZ GRZEGORZ
BOCIAN CEZARY
BOMBOLEWSKA ŁUCJA
BORKOWSKI MIROSŁAW
BORKOWSKI SŁAWOMIR
BOROWSKI JANUSZ
BROŻEK IWONA     
BRZESKA EWA
BURAK EDWARD
CHOLENICKA KATARZYNA
ĆWIERTNIEWSKI MAREK
DOBRZYŃSKA ALICJA
DUDEK MIROSŁAW
DUDEK WITOLD
DURAS ROMAN
DWORAKOWSKA DANUTA
FIEDOROWICZ WALDEMAR
GŁADYSZ ADELA
GŁOWACKA ANNA
GNIAZDOWSKI RYSZARD
GÓROWSKI MIROSŁAW
GÓRSKA VIOLETTA
GRABARCZYK MAREK

GRODZKI RYSZARD
HOPPE ANDRZEJ
JAKUBOWSKI KRZYSZTOF
JEGLIŃSKI BOGDAN
KAIM TADEUSZ
KALINOWSKI KRZYSZTOF
KARSZUL JOLANTA
KASZUBA WOJCIECH
KICIŃSKA BOŻENA
KLIMKO GRZEGORZ
KOPERSKI ZBIGNIEW
KORPUT BOGDAN
KRÓL ELŻBIETA
KRZESAJ MAŁGORZATA
KRZYSZKOWSKA KRYSTYNA
KRZYWICKA GRAŻYNA
KUCHRZEWSKI HIERONIM
KULESZA EDWARD
KULIG PAWEŁ
KUZYNOWSKA ILONA
LASKOWSKA WANDA
LEŚNIAK BEATA
LEWANDOWSKI JERZY
LIPOWICZ ROBERT
LIPSKI NARCYZ
LISTOWSKI RADOSŁAW
LORENC BOŻENA
ŁOSZEWSKIANDRZEJ
MAJCHRZAK ANNA
MAKAREWICZ ANNA
MARKIEWICZ BERNADETAD
MASEŁKO ANDRZEJ
MATYJASZCZYK LESZEK
MAZUR BOGDAN
MIKOŁAJCZYK MIROSŁAWA
MOCZULAK ANDRZEJ
MRUGOWSKI STANISŁAW
MURAWSKI ROMAN
NIED WIEDZKA MARIA
NOWAK EWA
NOWAK KRZYSZTOF
NOWAK TADEUSZ
NYCZKA JÓZEF
OCHOCIMSKA HANNA
PAJĄK MARIOLA
PANFIL PIOTR
PANOWICZ ANITA
PARADOWSKA JADWIGA
PIERZCHAŁA EWA
PISKORZYŃSKI LESZEK
PODSTĘPSKA WIESŁAWA
POGORZELSKI DARIUSZ
PRZEWOŹNIAK IWONA
PRZYBYLSKI TOMASZ
RABIŃSKI BOGUSŁAW
RECH DOROTA
RECZYŃSKI MARIUSZ
ROMANÓW JOLANTA
ROTNICKA ELŻBIETA
RYSZKOWSKI MAREK
SADURSKA HANNA
SALWA WIESŁAW
SALZWEDEL PIOTR
SAWICKA MARLENA
SAWRYNOWICZ PIOTR
SIERZPUTOWSKA ALDONA
SPRINGER VIOLETTA
STAROŚCIŃSKI MAREK
STELMACH MIROSŁAW
SUCHOCKIANDRZEJ
SWARZYNA MIROSŁAW
SYNAK EUGENIUSZ
SYNOWKA MAREK
SYTNIK LESŁAW
SZARUGA ZBIGNIEW
SZCZĘCH MAREK
SZULC BRYGIDA
SZYMCZYK JERZY
ŚLĘZIAK GRAŻYNA
ŚLIWIŃSKA DOROTA
ŚMIETANA RYSZARD
ŚWIĘCICKA DANUTA
TRAPSZO JULIAN
TYLL ANDRZEJ

TYRCHAN ANDRZEJ
URBAŃSKA AURELIA
WARSZTA IZABELLA
WARZECKA BOGUMIŁA
WILKANIEC JAN
WŁODARCZYK JANUSZ
WODZYŃSKA GRAŻYNA
WOJCIK ANDRZEJ
WOJTOWICZ TOMASZ
WUDNIAK BALBINA
WYLOT ZBIGNIEW
ZALEWSKA EWA
ZAŁUSKA ELŻBIETA
ZAŃ JANUSZ

ZEMBRZUSKA BOŻENA
ZIEMIŃSKA EWA
ZWOLAK ROMAN
ZYDROŃ JANUSZ
ŻMIJEWSKI TEODOR

1976/1977

 

ADAMCZAK BARBARA
BARTNICKA HANNA
BARTOSIEWICZ ELŻBIETA
BERTA KRZYSZTOF
BRODAWKA ANETA
CHILICKI MAREK
DĄBROWA JAN
DEPKA MAŁGORZATA
DURAS IRENA
DURKA DARIUSZ
DURNAKOWSKI JACEK
DZIEDZINIEWICZ JACEK
DZIEMIAŃCZYK MAŁGORZATA
EJSMUNT ZBIGNIEW
FIJAŁKOWSKA BRYGIDA
FIJAŁKOWSKA DOROTA
FRĄCKIEWICZ MARIA
GAŁCZYK ALICJA
GIEL EWA

GŁOGOSZ BEATA
GOŁĘBIOWSKI ROBERT
GOMÓŁKA DARIUSZ
GRABOWSKI ZDZISŁAW
GRUDAK ELŻBIETA
JURZALA BEATA
KACZMAREK EWA
KAŁWA ANDRZEJ
KAMIŃSKA JADWIGA
KARSZUL ANDRZEJ
KIBLER DARIUSZ
KŁODZIŃSKI LECH
KMIEĆ LESZEK
KOBIAK ELŻBIETA
KOCHANOWSKI BOGUMIŁ
KOŁPOKOWICZ ARKADIUSZ
KOMAR SŁAWOMIR
KOMOROWSKA JOLANTA
KONDRACKA ALEKSANDRA
KOWALEWSKA MAŁGORZATA
KOWALSKA ELŻBIETA
KRYŃSKA RENATA
KUCHARSKI MARIUSZ
KUNCWARCISŁAW
KUSIAK WALDEMAR
KWAŚNIEWSKI ZENON
KWIATKOWSKA MAŁGORZATA
LENARTOWICZ MAREK
LESZKOWSKA EWA
LESIAK ADAM
LESIŃSKA MARIOLA
LISICKA JAROSŁAWA
ŁUCEWICZ MARIA
MAKAREWICZ MIROSŁAWA
MALEJ SŁAWOMIR
MARKIEWICZ ELŻBIETA
MIERZEJEWSKI DARIUSZ
MOTEŃ ZDZISŁAW
MROZEK KAROL
NAJDZIŃSKI WALDEMAR
NIZIOŁEK HALINA
PAWLAK ELŻBIETA
PERUGAJERZY

PEZDA ELŻBIETA

PIETKUN HENRYK
PILAWSKA BEATA
PLUCIŃSKA RENATA
PLUSKOTA MARIA
POLAK MARIUSZ
POLCYN LIDIA

PRZYBYSLAWSKI ZDZISŁAW
PUCHACZ BOGUSŁAW
PUTRYNKO BEATA
RAFA MACIEJ
RYGAŁ JOLANTA
RYMER HALINA
SAREK EWA
SAWICKA WANDA
SIKORSKI DARIUSZ
SIKORSKI MAREK
SOBCZAK ANDRZEJ
SOLARZ DARIUSZ
STARZ ARTUR

STAROŚCIŃSKA DOROTA
STEFANOWICZ DOROTA
STĘPOWSKI JAN
SYNAK ELŻBIETA
SZCZĘŚNIAK MIROSŁAW
SZUBA IWONA
SZYMAŃSKA BARBARA
ŚMIGIEŁ MARIUSZ
TRZEPACZ WOJCIECH
WALCZAK GRZEGORZ
WARECKA BEATA
WARZECHA MAŁGORZATA
WIECIARSKA HANNA
WIKIEŁ JOLANTA
WISZOWATY ROBERT
WOJTOWICZ EWA
WOJTYSIAK IWONA
WÓJCIK WŁODZIMIERZ
WRÓBLEWICZ ROMAN
WYSOCKA LIDIA
ZAJĄC IRENEUSZ
ZAŁUSKIADAM
ZIELENIAK JANINA
ZIELIŃSKI TADEUSZ
ZIELONY ANDRZEJ
ZEMKIEWICZ ZOFIA

1977/1978

 

ALEKSANDROWICZ ANNA
ANDRZEJEWSKA JOLANTA
BARTNICKI DARIUSZ
BŁACHNIO WIESŁAW
BŁACHNIO WITOLD
BROŻEK JAROSŁAW
BUJNOWSKA MARZENA
CZECH MAŁGORZATA
DAUKSZA GRZEGORZ
DUDKIEWICZ IWONA
DUTKIEWICZ JACEK
DZIEDZIC MAREK
FIJAŁ DARIUSZ
FROLENKO PRZEMYSŁAW
GAŁEŻEWSKI DARIUSZ
GIĘTKOWSKA LUCYNA
GÓRECKA IDA
GRABOWSKI ZYGMUNT
GRAJKOWSKA MAGDALENA
GRAJNEST GRAŻYNA
GRĄCKA ANNA
JABŁOŃSKI WOCIECH
JACIEWICZ MAŁGORZATA
KACZMAREK DANUTA
KAŁAT BARBARA
KAMIŃSKA MARIANNA
KANAREK EWA
KASZUBA KRZYSZTOF
KISIEL ANITA
KMIEĆ BARBARA
KOKOSZKA ANNA
KOPERSKA BEATA
KOPROWSKA ROMUALDA
KORBAŚ URSZULA
KOZŁOWSKA IWONA

KROCZEWSKA URSZULA
KUCHARZEWSKI ARTUR
KULCIŃSKI JANUSZ
LINCZAK MAREK
LIPOWICZ IWONA
MAJCHRZAK ARKADIUSZ
MARCINIAK TERESA
OLSZEWSKA IWONA
ORŁOWSKA KATARZYNA
PASZKIEWICZ ANDRZEJ
PATER MARIUSZ
PATEREWICZ LESZEK
PAWLAK DARIUSZ
PENAR DOROTA
PIERSAWIOLETA
PILCH RYSZARD
PŁÓCIENNIK JAROSŁAW
PODKOWIŃSKI KRZYSZTOF
POPOWSKI WALDEMAR
PYTEL TADEUSZ
RUTKOWSKI MARIUSZ
SELWUCH KAZIMIERZ
SIKORSKA WIESŁAWA
SKUTNIK MARCIN
STĘPNIEWSKI JANUSZ
SUCHOCKA ELŻBIETA
TRAPSZO ANNA
TROCHIMOWICZ BOŻENA
TRZEPACZ KRZYSZTOF
TRZEPACZ WOJCIECH
TUCHOLSKA BOŻENA
WAŁOWSKI ZBIGNIEW
WARZECHA ALFREDA
WOJCIUL IWONA
WÓJCIK BOGDAN
ZAKLICKI JACEK
ZEMKE MIROSŁAW
ŻEMOJTEL BEATA

1978/1979

 

AFRYKA ELŻBIETA
BAGIŃSKA DOROTA
BALAWAJDER MIROSŁAWA
BARTKOWIAK MAŁGORZATA
BIELIŃSKI MIROSŁAW
BIERNACKA BEATA
BIERNACKIA DAM
BINIEK IRMA

BŁAŻEJEWSKI RADOSŁAW
BOROWIEC ELŻBIETA
BRONATOWSKA JOLANTA
BUKOWSKA STANISŁAWA
BURZYŃSKI SŁAWOMIR
CHUDOBSKA MAŁGORZATA
CHUDY ANDRZEJ
CZARNECKI GRZEGORZ
CZERNIAWSKA GRAŻYNA
C2ERWIŃSKA KATARZYNA
DEPKA TADEUSZ
DMOCHOWSKA ANNA
DZIAŁA SŁAWOMIR
FRONCZAK DANUTA
GANZKE BOGUSŁAWA
GIEREWICZ SŁAWOMIR
GOMÓŁKA SŁAWOMIR
GONTAREK ELŻBIETA
GRABLIS MAŁGORZATA
GRONKOWSKI MIROSŁAW
GRZEŚKOWIAK IWONA
JACKOWSKI DARIUSZ
JACZYŃSKI JERZY
JANKOWSKA KASIA
JAŃCZAK BOŻENA
JAROSZEWSKIROBERT
JARZEBSKI ROBERT
JASIAKIEWICZ BOGDAN
JUCHNIEWICZ ALICJA
JUREK PIOTR
JURKIAN BEATA
KACZOR IRENA
KACZOR WITOLD
KACZYŃSKA AGNIESZKA
KASZUBA RYSZARD

KĄKOL JAROSŁAW

KIEWLICZ BEATA
KLICH GRZEGORZ
KUMEK ANNA
KMIECIAK MAŁGORZATA
KOŁOCHCEJCZYK ARTUR
KONOPKA ELŻBIETA
KORONA JADWIGA
KORZENIOWSKA AGATA
KOSZOR DARIUSZ
KOŚCIUKIEWICZ ANNA
KOWALCZYK IWONA
KOWALSKI SŁAWOMIR
KOZŁOWSKA LIDIA
KUBACKA BOŻENA
KUCHARSKI HENRYK
KUCHARSKI KRZYSZTOF
KUCHARSKI ROMAN
KULESZA SŁAWOMIR
KUZYNOWSKI DARIUSZ
KWIATKOWSKA BEATA
LEWANDOWSKI MIROSŁAW
LIPSKA IWONA
LISTWOŃ PIOTR
ŁĄCZKOWSKA REGINA
ŁOBODZIŃSKI JERZY
ŁOŚ GRAŻYNA
ŁUCZAK ARTUR
MALORZ DARIUSZ
MASŁOWSKA KRYSTYNA
MAŚLEWSKA JOLANTA
MAZUR MARIA
MIKICIUK BARBARA
MILCZAREK MIROSŁAW
MOLEŃ WIOLETTA
MULARSKI ZBIGNIEW
NARZEKALAK MARIUSZ
NOWAK GRZEGORZ
OLEŚNIEWICZ BEATA
OLSZEWSKA MIROSŁAWA
OPOLSKA DOROTA
PARADOWSKA ALINA
PAWLAK KRZYSZTOF
PERZ MAŁGORZATA
POPKOWSKI ROBERT
PUCHACZ MAREK
PYRA WOJCIECH
RAJMER BOGUSŁAW
RAMUTT WIOLETTA
.ROMACKI JAROSŁAW
ROMAŃCZYK GRAŻYNA
ROMAŃSKA EWA
RUDNIK DANUTA
RUTKĘ ANDRZEJ
SALATYŃSKI JAROSŁAW
SĘDZICKI PIOTR
SIKORSKI DARIUSZ
SIWOCHA HONORATA
SKIBNIEWSKA WIOLETTA
SKORUPA DANUTA
SKOWRON MAREK
SOKOŁOWSKI SŁAWOMIR
SORBIAN MARZENA
SOSNOWSKA MAŁGORZATA
STASIK ANNA
SUMOWSKI KRZYSZTOF
SZAJNA MAŁGORZATA
SZCZUDŁO MACIEJ
SZEMIS MARIA
SZKODZIŃSKA ANNA
SZKODZIŃSKI HENRYK
SZWABE KATARZYNA
ŚLUSARZ MAŁGORZATA
TABOR ROMAN
TRZASKOWSKA DOROTA
WALENCIK LUCYNA
WALKOWIAK FRANCISZEK
WANIEWSKA WIOLETA
WARNA ADA
WECAWSKA EWA
WIELGA WALDEMAR
WIERZCHOWSKI DAREK
WISZOWATA IWONA
WŁODARCZYK SŁAWOMIR

WOJCIECHOWSKA BARBARA
WOJTASIK DOROTA
WOJTOWICZ AGATA
WOJTYSZAK WOJCIECH
WOSZURA DARIUSZ
ZACHEWICZ ELŻBIETA
ZAŁUSKI MARIUSZ
ZAWADZIŃSKI ROBERT
ZOMBORSKA ALA

1979/1980

 

ALEKSANDRÓW MARIOLA
ANDRUSZKIEWICZ WITOLD
BARTOŚ DARIUSZ
BAUGMART BEATA
BIELECKI EDMUND
BILEWICZ JOLANTA
BŁASZCZUK MAREK
BOBRYK DOROTA
BOCIAN MARIUSZ
BOROŃ BOŻENA
BRUCH PIOTR
BRZEZIŃSKI GRZEGORZ
BRZEŻNIAKIEWICZ BOŻENA
BUCHOLZ ANNA
BUCHOLZ HANNA
BUKOWSKA LILIANA
BZDEŃ DARIUSZ
CHASCJAS PANOJCTIS
CHODABSKA ANNA
CHWIŁKOWSKI DAREK
CHWIŁKOWSKI MAREK
CIECIERSKA JOLANTA
CZIPAŃSKA LILLA
CZYŻEWSKI WALDEMAR
DE VINON ALEKSANDRA
DUMKA ZENONA
FILIPIAK PIOTR
GIEL MIROSŁAW
GIELNIK IWONA
GŁOWACKI DANIEL
GNITECKI PIOTR
GONCIARZ AGATA
GÓRECKI ROBERT
GRĄDZKA RENATA
GWARDA ELŻBIETA
JACKOWSKI JANUSZ
JAKUBIAK IWONA
JANKOWSKI MIROSŁAW
JAROSZ KATARZYNA
JUSZCZUK JOLANTA
KACZMARCZYK JAN
KAMIŃSKI ZBIGNIEW
KLIMEK ZOFIA
KOCHANOWSKA WIOLETA
KOLBOWIAK DOROTA
KONCZALSKA MARIOLA
KONEFAŁ WITOLD
KONOPA IRENEUSZ
KOPERKOWICZ AREK
KORBOWIAK MARZENA
KORNATOWSKI ANDRZEJ
KOZIEŁ DARIUSZ
KOZI EL JAROSŁAW
KOZŁOWSKI MIROSŁAW
KRAJNIAK WOJCIECH
KRAWCZUK ROBERT
KRÓL BOGUSŁAW
KRZYŻANOWSKA GRAŻYNA
KUKAWSKA AGATA
KUKUROWSKI WALDEMAR
LACH MAREK
LATUSEK DOROTA
LESIAK MARIUSZ
LEWANDOWSKI MACIEJ
LUTYŃSKA MIRELLA
ŁOSZEWSKI ALEKSANDDER
MAC EWA
MACKIEWICZ TOMASZ
MAJEWSKA BEATA
MALARSKI ROBERT
MATYJASZCZYK JERZY
MOCHNACZEWSKI PIOTR
MOŻEJEWSKI PAWEŁ
NIECKARZ TOMASZ
NOJSZEWSKI SŁAWOMIR
OERTZEN WOJCIECH
OJRZYŃSKA KASIA
OKONOWSKA BEATA
ONEŁCUSKA BEATA
OWSZOMKO IRENEUSZ
PARTYKA BOŻENA
PA DZIOR BOGUSŁAW
PIETKIEWICZ LESZEK
PISKOREK JOLANTA
PODKOWIŃSKAANNA
PODSIADLA LUCYNA
PODSIADLA PAULINA
PORKOWSKA BARBARA
PREŚ PAWEŁ
PRUSZKIEWICZ DARIUSZ
RATAWSKI ROBERT
POLSKI JANUSZ
ROSZKIEWICZ MAREK
RUDNICKA BOŻENA
RYCHAU IZABELA
SAJ KRZYSZTOF
SOBIESIAK IRENEUSZ
SOBOCIŃSKI JAROSŁAW
SOŁECKA KATARZYNA
STAWISZYŃSKI JACEK
STOLORZ WOJCIECH
STONEK WOJCIECH
STROSKE JACEK
SUCHARSKA ELŻBIETA
SZAWERDA EWA
SZEMISANNA
SZMYTKOWSKIGRAYA
SZUBARGA MARIOLA
ŚLIWIŃSKA ELŻBIETA
ŚNIATKOWSKI IREK
TEKIEL BOŻENA
TRARFANKOWSKI CEZARY
TUREK PAWEŁ
TYRCHAN EWA
WARCZACHOWSKI EDWARD
WENZEL KRZYSZTOF
WIEWIÓRKOWSKI AREK
WŁODARCZYK LUCYNA
WIERZBICKI MARIUSZ
WIŚNIEWSKI ARTUR
WOJAK MAŁGORZATA
WOJTASZEK MAREK
WOSZCZYŃSKI JACEK
WYROŚLAK DOROTA
ZARZYCKA JADWIGA
ZAWIŚLAN EWA
ZIELIŃSKI ANRZEJ
ZIEMKIEWICZ CEZARY
ZIĘTEK ZBIGNIEW
ZIÓŁEK ROBERT
ŻYŁA WIOLETA

1980/1981

 

ADAMOWICZ BEATA
ANDRZEJEWSKI ROMAN
BAGDIŃSKA URSZULA
BALOWSKI BOGUSŁAW
BŁAŻEJEWSKA ELWIRA
BRASSE ARTUR
BRUZI BARBARA
BRYKIERT DOROTA
CESARZ ANNA
CESARZ DARIUSZ
CESARZ IWONA
CIESZYŃSKI JACEK
CZIPAŃSKA BOŻENA
GARSTKA MARZENA
HENDZELEK GRAŻYNA
JAKUBIK ROBERT
JARECKA KATARZYNA
KASPRZYKIEWICZ ELŻBIETA
KAZIMIERSKI MACIEJ
KLABA NAŁGORZATA
KŁODZIŃSKA ANNA
KORKOS DARIUSZ
KOŚCIUKIEWICZ TERESA
KRAWCZYK AGNIESZKA
KURODER KRZYSZTOF
LECH BOGUSŁAW
LITOBARSKA ALICJA
ŁABARZEWICZ IWONA
MAJZNER PIOTR
MAKSYMOWICZ PRZEMYSŁAW
MAZUR RYSZARD
NACZULSKA KASIA
OLSZEWSKA MARZENA
OSICA WIOLETA
PAW0W WALDEEMAR
PIETRZYŃSKA MONIKA
RAPSZEWICZ IWONA
RYGAŁ BEATA
SMARZEWSKI JACEK
TROJANOWSKI JAROSŁAW
UŁASIEWICZ ROMAN
WARZECHA GABRIELA
WASYLKOW MARZENA
WASZCZYSZAK DARIUSZ
WDOWIAK PAWEŁ
WIELOSIK RAFAŁ
WIŁA-WARNA WIESŁAW
ZBRZEŻNY ADAM
ŻAK WIESŁAW

1981/1982

 

ALEKSANDROWICZ LIDIA
ANTOSIK DARIUSZ
BACZYŃSKA AGATA
BĄCZKOWSKI JAROSŁAW
BŁASZCZYK ELŻBIETA
BUJKO MARZENA
BURNICKA EWA
CHOJNOWSKI DARIUSZ
DALECKI DARIUSZ
DĄBROWSKI DARIUSZ
DESZCZ BEATA
DOBRZYŃSKI LESZEK
DOMINIUK DOROTA
DROŻDIŃSKA MAŁGORZATA
DRUSKO ZIEMOWIT
DUDEK ANNA
DUDEK BARBARA
EISELT IWONA
EISELT MAŁGORZATA
FRONASZCZYK WOJCIECH
FRONTCAK ANNA
GAWROŃSKI JANUSZ
GILEWICZ DARIUSZ
GORZKOWSKA HONORATA
GORKIEWICZLELCH
GÓRSKI ANDRZEJ
GRABOWSKI PIOTR
GRYC JOANNA
JAŚKOWIAK GRZEGORZ
JOŃCZAK WIOLETA
JOŻWIAK ROBERT
JUNOWICZ ANETA
JURKOWSKA IWONA
KAMIŃSKI MARIUSZ
KASPRZAK DOROTA
KOCHANOWSKI ROBERT
KOŃCZALSKI WALDEMAR
KOWALCZYK JOLANTA
KOWALIK EWA
KOZŁOWSKA JOANNA
KOZŃSKA ANNA
KRYSZCZYŃSKA DOROTA
KUJAWA HANNA
KULIKOWSKA MAŁGORZATA
KURZYŁO ALBERT
LESIŃSKI WIESŁAW
LEŚNIEWSKA DOROTA
LEWANODWSKI MACIEJ
MAKOWSKA EWA
MAKOWSKI GRZEGORZ
MARACH IZABELA
MARKOWSKA MAŁGORZATA
MATUSZEWSKA EDYTA
MICHALSKI PAWEŁ

NIEDŻWIECKA BEATA
NORTOWICZ JOLANTA
NOWAK CEZARY
NOWAK MAGDALENA
OLECH PAWEŁ
OWCZARSKI STANISŁAW
PANKOWSKI MARCIN
PIPIA MAŁGORZATA
PISKOREK BARBARA
PÓŁKOWNIK MAŁGORZATA
POWAS MAŁGORZATA
PUK DANIEL
PUKALSKA ALICJA
REPLIŃSKA JOLANTA
SAKOWICZ ROBERT
SŁOWIŃSKA ELIZA
SMYCZŃSKA EWA
SODO BEATA
SOKÓŁ BEATA
SPYCHAJ ROBERT
STAŃKOWSKA JOLANTA
SZOPNY MAREK
SZOSTAK MARZENA
SZUMNA ALINA
SZUTKIEWICZ REMIGIUSZ
SZYMAŃSKA MAŁGORATA
TOMCZYK ZBIGNIEW
TUREK DOROTA
UŁASIEWICZ MARIUSZ
URYNOWSKI JERZY
WASIAK TOMASZ
WIATR AGNIESZKA
WIELAND WIOLETA
WIELGOSZ MAREK
WOŻNIAK ARKADIUSZ
WÓJCIK TOMASZ
ZDROJEWSKI PIOTR
ZWIERZCHOWSKI SŁAWOMIR
ZYCH PAWEŁ

1982/1983

 

ALEKSANDROWICZ ELŻBIETA
ANTOSIK JANUSZ
BAAR LUDMIŁA
BANASZAK MAŁGORZATA
BERBEĆ MAŁGORZATA
BOGDAŃSKA BARBARA
BOGUMIŁ MAGDALENA
BOGUTA TOMASZ
BOŁEJSZO DOROTA
BUDZIŃSKI MAREK
BURDA LILIANA
CICHOWSKA MAŁGORZATA
ĆWIKIEŁ DARIUSZ
DOŁASIŃSKA IWONA
DORNIAK ANNA
DUDEK MARZENA
FORMUŁA ARTUR
GAWROŃSKI PAWEŁ
GERMOŁA MAŁGORZATA
GIBAJŁO ROBERT
GODLEWSKI DARIUSZ
GRABOWSKA JOLANTA
GRABOWSKA RYTA
GROT BEATA
GRYSIŃSKA DANUTA
GRZEŚKOWIAK ROBERT
HUK ROBERT
JAGODZIŃSKI MARIUSZ
JASTRZEMSKA AGNIESZKA
JEDNOROG DOROTA
KARDASZ BEATA
KARPI ŃSKA IWONA
KOSZYK NORBERT
KOWALSKI MAREK
KROCZEWSKI ZDZISŁAW
KROPKOWSKA MONIKA
KRUPI ŃSKA EDYTA
KUBIAK BEATA
KUBIAK PIOTR
KUCIARSKI TOMASZ
KULBACKA JOLANTA
KULESZA JOANNA

KUREK SŁAWOMIR
LATAWIEC RENATA
LUPA GRAŻYNA
ŁAPIŃSKA RENATA
ŁOŚ ANDRZEJ
MAJ DA AGNIESZKA
MAKIEWICZ IWONA
MAKOWSKI CEZARY
MARCHWICKA JOLANTA
MARUSZCZAK ZBIGNIEW
MASALSKA IWONA
MAZUR DOROTA
MAZUR MAŁGORZATA
MIERZEJEWSKI DARIUSZ
MIKLAS BEATA
MILEWSKA GABRIELA
MILUS LIDIA

MOSZEJCZYK MAGDA
MOŻEJKO PIOTR
NAJLEPSZY KRZYSZTOF
NITCZYŃSKI DARIUSZ
NOWAK DARIUSZ
NOWAKOWSKA BEATA
NOWICKI MICHAŁ
OKOLIŃSKI ANDRZEJ
OLSZEWSKI JAROSŁAW
ORDON BEATA
OSIŃSKI MACIEJ
PAWLAK BEATA
PIETRZAK DARIUSZ
PIETRZYK IWONA
PROTAŚ ANDRZEJ
PURKOŚ WITOLD
RADZIMKIEWICZ MAREK
RECHNIO TOMASZ
ROMAŃSKI JAROSŁAW
POŻYŁO MAREK
RZYTELEWSKA IZA
SAKOWICZ JOLANTA
SAŁANIECKI WALDEMAR
SEŃKO DARIUSZ
SITEK IZABELA
SKIBICKI ZBIGNIEW
SMOLUK MARZENA
SOBCZAK MAŁGORZATA
STACHOWICZ MARLENA
STAPOREK ROBERT
SZCZEPANIAK ANDRZEJ
SZULC KAMILA
TOBOŁA KAMELIA
TRAFANKOWSKA IWONA
UJMA MARZENA
WALCZAK RENATA
WALKOWIAK ROMAN
WASYLCOW DANUTA
WASYLKOW BEATA
WIRGANOWICZ JERZY
WYGNAMEC ANDRZEJ
WYREMBSKI DARIUSZ
ZBROG JERZY
ZYGMANOWSKA EWA
ŻAK ANDRZEJ

1983/1984

 

ABRAMOWICZ BEATA
ANDELT RENATA
ANDRZEJEWSKA DOROTA
BADACH ADAM
BAGDZIŃSKI MACIEJ
BALCEWICZ WOJCIECH
BANASZEK MAŁGORZATA
BARLASCH IWONA
BARTŁOMIEJCZYK MAREK
BADARENKO JOLANTA
BIAŁEK ŻANETA
BŁAŻEJCZYK RENATA
BŁAŻUSIAK ARTUR
BOBOWICZ LESZEK
BOGUSŁAWSKA ELŻBIETA
BONARSKI JACEK
BONTOS WIOLETA
BOROWSKA DANUTA
BRATKOWSKA BEATA

BROKOWSKI ANDRZEJ
BUGANIK TERESA
CELIŃSKA BEATA
CHMIELARZ BEATA
DUBIS PIOTR
DZIUMIAK BEATA
FABISIAK PAWEŁ
FIRLĄG DARIUSZ
FUKSZPANIAK ANDRZEJ
FULIPCZAK ANNA
GAJOWIECKI ADAM
GOŁĘBIOWSKA AGATA
GOŁĘBIOWSKA BEATA
GORZYCKIADAM
GUCMA LUCJAN
HANUSZEK BEATA
HELLER MACIEJ
IWAN JACEK

JABLOŃSKA MAŁGORZATA
JAGODZIŃSKA DOROTA
JAROCKA JOANNA
JĘDRZEJCZAK TOMASZ
JONIK ARTUR
JOŃCZAK JOLANTA
JÓŻWIAK MARTA
KACZMAREK ANNA
KACZYŃSKI MARCIN
KARASIEWCZ PIOTR
KUMEK KRZYSZTOF
KOCHAŃSKI KRZYSZTOF
KORZENIOWSKI WOJCIECH
KOWALCZYK BERNARD
KOWALEWSKI JACEK
KOWALIK ELŻBIETA
KOWALONEK MACIEJ
KOZIOŁ GRAŻYNA
KRAJNIAK KASIA
KUJAWA DARIUSZ
KUKUROWSKA GRAŻYNA
KULOSSA JAROSŁAW
KUŚNIERKIEWICZ TOMASZ
KUTKOWSKA DANUTA
KUŻMA IRENEUSZ
LASEK EWELINA
LASOTA BARTOSZ
LEWANDOWSKA MONIKA
LEWANDOWSKI KRZYSZTOF
LIANA ANDRZEJ
LINOWSKA JOLANTA
LIPSKI MARIUSZ
ŁOJKO KATARZYNA
ŁUKAWSKA WIOLETA
ŁYSAKOWSKA MONIKA
MADEJSKI PIOTR
MARACH ROBERT
MATUSZEWSKI KRZYSZTOF
MATYNIA IWONA
MICIUK ROBERT
MIJOWSKI TOMASZ
MIKUCKA MAŁGORZATA
MODRZEJEWSKA BARBARA
MOSTEK EWA
MROZOWSKI MAREK
MRÓZ JACEK

NAROLEWSKI ZBIGNIEW
NASTAROWICZ ARTUR
NIEŁACNYANDRZEJ
NYCZ MACIEJ
OŚKO MAREK
PACHOLSKI SŁAWOMIR
PACYNA ANDRZEJ
PASZKĘ JAROSŁAW
PATOKA MAREK
PAWELEC ANDRZEJ
PIĄTEK KATARZYNA
PIERWIENIECKA IZA
PISKOREK DOROTA
PISKOREK MARZENA
PLĄSEK ANNA
PŁACHECKA JOLANTA
PŁUCIENNIK BEATA
PREŚ ANNA
PROTAŚ ANNA
PRZEWOŻNIAK BEATA

PUKALSKI JACEK

ROKICKA BEATA
RUNO MARIUSZ
RYGALSKA DOROTA
SEJBUK BOŻENA
SIENKIEWICZ DARIUSZ
SMYCZYŃSKI TOMASZ
SOBIESKI DARIUSZ
SOBOTA GRZEGORZ
SOJKA MAGDALENA
STANKIEWICZ HENRYK
STAROSTA MAŁGORZATA
STRZEMPAK ROBERT
SZAJNA ELŻBIETA
SZAWERDA ANNA
SZLEJF MARIA
SZYMAŃSKA EWA
SZYMAŃSKA RENATA
ŚLEDZI ŃSKI BARTOSZ
ŚLIWIŃSKI PIOTR
ŚLIWOWSKI MAREK
ŚWIĘCH DARIUSZ
WABICH KATARZYNA
WARCZACHOWSKA IWONA
WARZECHA BOGUMIŁA
WARZECHA KASIA
WESOŁOWSKA ANNA
WIEDOWSKA KATARZYNA
WNUK WIOLETA
WOŻNIAK EWA
ZAWADZKI TOMASZ
ZIELIŃSKA ANETA
ŻMIJEWSKA ŻANETA
ŻUKOWSKI WOJCIECH

1984/1985

 

AWIŻEŃ MAREK
BAUMGART IZABELA
BIELICKA AGNIESZKA
BONARSKI MACIEJ
BORATYŃSKA BEATA
BUFALD LESZEK
BUJKO EWA

CHMIELARZ JOLANTA
CIOK MAGDALENA
D ĄBROWSKI ARKADIUSZ
DUBIEL SYLWIA
DZIEMIAŃCZYK MARIUSZ
GERMOŁA EWA
GOLASIŃSKA WIOLETA
GRABOWSKI STANISŁAW
GRZEGORZEWSKI GRZEGORZ
IGNACIUK JACEK
JAGODZIŃSKI JACEK
JAKUBIK ARTUR
JURKIAN ANNA
KACZMAREK BARBARA
KIERZKOWSKI ANDRZEJ
KŁYSZ DARIUSZ
KOWALSKI ARTUR
KRÓLIK ZBIGNIEW
KUBACKI REMIGIUSZ
KUDŁA MARIUSZ
LELIS ARTUR
LUTY ANNA
ŁASKI JAKUB
MAŁEK REBATA
MEYER JAROSŁAW
MICIUK DOROTA
MUM KRZYSZTOF
NAPIÓRKOWSKA BEATA
NOWICKI LESZEK
PISKORSKI JUSTYN
PLUTA KATARZYNA
PRZEPIÓRKA JACEK
REDKA PAWEŁ
RYBCZYŃSKA DOROTA
SPICZAKOWSKI JACEK
SZUTKIEWICZ MAŁGORZATA
WASIAK BEATA
WEREDA ELŻBIETA
WOŻNICKA EWA
ZAJĄC ARTUR

ZDANOWSKA MAGDA

 

 1985/1986

ADAMOWICZ RADEK
BŁAŻUSIAK DAREK
BOBROWSKA MARZENA
BUCHOLZ RENATA
CIECIERSKA BEATA
CIESIELSKA ANNA
DOMAGALSKA DOROTA
DOMAŃSKA EDYTA
DULSKA JOLANTA
DYKSZAK PIOTR
FAMUŁA KRZYSZTOF
FRĄTCZAK TOMASZ
GOZDEK TADEUSZ
GÓRNA EWA
GRABKA MIROSŁAW
GROT SYLWIA
HELLER WALDEMAR
HEŁMECKA MAŁGORZATA
JAGODZIŃSKI KRZYSZTOF
JANUSZ AGNIESZKA
KAŁWA ANNA
KARDASZ MIECZYSŁAW
KMIEĆ BOGUSŁAWA
KOLBOWICZ MAREK
KOPYCIŃSKI RAFAŁ
KORCZA KINGA
KOWALSKI ANDRZEJ
KOZIOŁ MARZENA
KRUPIŃSKA BEATA
KSIĄŻEK SYLWIA
KUŁAGA MARIOLA
KUTKOWSKA MAŁGORZATA
KWIECIEŃ AGNIESZKA
LASEK ROBERT
LEJA ANETA

LEWANDOWSKI MARCIN
LISICKI PIOTR
LITWICKI NORBERT
LUBKOWSKI PIOTR
ŁOŚ CEZARY
MADEJSKA JOANNA
MARCINIAK TOMASZ
MATUS ANNA
MATYNIA DANUTA
MIKA KATARZYNA
MIKICIUK MAŁGORZATA
MOLIŃSKI JACEK
MUSZYŃSKA MARIOLA
NIEDBAŁA ANITA
NOWAK JOLANTA
NOWAK SYLWESTER
PACHOLSKIROBERT
PIASZCZYŃSKA BEATA
PIERWIENIECKA SYLWIA
PŁACHCIŃSKA JANINA
POŁUNKISZKIS IWONA
PULUT KRZYSZTOF
RAJKOWSKI JAREK
REINHOLZ MAŁGORZATA
REUTT WIOLETA
SADOWSKA JOANNA
SADOWSKA KASIA
SARNOWSKAANNA
SEŃKO ROBERT
SIENKIEWICZ ADAM
SIEWIERA TOMASZ
SIEWIERSKI GRZEGORZ
SKOWROŃSKA BEATA
SKOWROŃSKI ROBERT
SKUZA MIROSŁAW
SUSZYŃSKIARTUR
SZAJEWSKI PRZEMYSŁAW
SZYMCZAK MAREK
SZYMECZKO ADAM
ŚNIEGOCKA MAŁGORZATA
TOMCZAK MACIEJ
URBAŃSKA RENATA
WASIL IWONA
WĄSIK ELŻBIETA
WDOWIAK JOANNA

WYREMBSKIAREK
WYŻGOWSKI ADAM
ZABÓR RAFAŁ
ZAWADZKI ANDRZEJ
ZIELAZKIEWICZ BEATA
ZIELEŃSKI TOMASZ

1986/1987

 

ADAMSKI WALDEMAR
BERGANDY ANDŻELINA
BORATYŃSKA ANNA
BUDZISZ BEATA
BUJNOWSKI WALDEMAR
CHARKOWSKI DANIEL
CZARNECKA SYLWIA
DĄBROWSKI ANDRZEJ
DOMAGALSKA HANNA
DZIEREŃ BARBARA
GLINIARZ WOJCIECH
GRUDZIŃSKA MARZENA
GRZELACZYK MARIUSZ
HUK DOROTA

JAKUBOWSKA AGNIESZKA
JURCZYK IZA
JURKIAN ROBERT
JURKIEWICZARLETA
KONRATOWICZ JOLA
KOPEĆ MAŁGORZATA
KOŚNA GRZEGORZ
KRYSZCZUK KRZYSZTOF
KSYCKA MONIKA
KUŹMIŃSKA IZA
LEMPEL ELŻBIETA
MARCINKOWSKA KASIA
MIGAŁA BEATA
NOWAK MARCIN
OLEJNICZAK AGNIESZKA
OŚMIAŁOWSKI ROBERT
PASIKOWSKA SYLWIA
PAWŁOWSKI TOMASZ
PIETREK MICHAŁ
POCHRZĘST ROBERT
SIEK MAREK

SIENKIEWICZ SEBASTIAN
STEFANIAK JOANNA
SZAJEWSKA JOANNA
SZYMECZKO EWA
TRAGIER AGNIESZKA
TUKAN IZA
WEŁNIAK MAJA
WIECHOCZEK SZCZEPAN
WIŚNIEWSKI PIOTR
WITKOWSKA MARZANNA
WOLSKI ADAM
WO NICKI ROBERT
WYHADAŃCZUK NORBERT
ZAJĄC AREK
ZAŁOGA BEATA
ZDANOWSKA ANNA
ZYGMAŃSKA ANETA

1987/1988

 

BOCHNIAK ROBERT
BORCZEWSKA ANETA
BORT SYLWIA

BUCZKIEWICZ MARLENA
CHMIELARZ KRZYSZTOF
CZAPSKA ALEKSANDRA
DOBROWOLSKI TOMASZ
DUBAJ AGNIESZKA
DUDEK MONIKA
GAWRON PIOTR
GRAJEWSKA KATARZYNA
GROBELSKA JOLANTA
HOEHLE KONRAD
JANOWSKA RENATA
JANULEWICZ IZABELA
JARMOŁOWSKI TOMASZ
KASNER SYLWIA
KOBYLCZAK KRZYSZTOF
KORPESIO KRZYSZTOF
KORT MAREK

KOWALSKI IRENEUSZ
KUMISZCZE BEATA
KUŹMIŃSKA KASIA
ŁUKUĆ ARTUR
MACKIEWICZ MARIUSZ
MACKIEWICZ PAWEŁ
MALASZEWICZ JANINA
MARENDOWSKA KINGA
MICHALCZUK IZA
MROCZKA MARIUSZ
NAGORZYCKI KRZYSZTOF
NAPIECEK ANNA
NOWICKA MAŁGORZATA
ONUSZKO KAROLINA
ORDON MONIKA
OSIADACZ RENATA
PAWLUK KRZYSZTOF
PAŹDZIORA KATARZYNA
PIECUCH DOROTA
PIERWIENIECKA BEATA
PIETRZYK KATZRZYNA
ROZKOSZ PRZEMYSŁAW
RUDZIONEK ADAM
RUSEK KAMILA
RZEPKA MAREK
SAMUJŁŁO MAREK
SARBINOWSKA SYLWIA
SITKO JOANNA
SKORUPKO WALDEMAR
STEC ADAM
STILLER MARCIN
SUCHOCKI PIOTR
SZULZ AGNIESZKA
SZULZ MAGDALENA
SZUMIGAŁA EWA
SZYMECZKO BARBARA
TUREK RENATA
WALUŚ KATARZYNA
WASZCZYSZAK AGNIESZKA
WIECZOREK KINGA
WITKOWSKI DARIUSZ
WOJCIECHOWICZ MONIKA
WYREMBSKI JACEK
WYSOCKIMAREK
ZABIELSKI JÓZEF
ZAJĄC SEBASTIAN
ZALIWSKA IZABELLA
ZBROG MARIUSZ
ZENKNER WIOLETA
ZIEGENHAGEN EWA

1988/1989

BALCEWICZ ARKADIUSZ
BARAŃSKI MARIUSZ

BAŻANT ŻANETA
BIEGALSKA SYLWIA
BIELASZEWSKA WIOLETTA
BIRYŁO MAŁGORZATA
BORATYŃSKA ELŻBIETA
BORYCKI MACIEJ
BROKOWSKI MARIUSZ
BRONIKOWSKA KAMILA
CHORĄŻY DARIUSZ
CZERMIŃSKA ANETA
CZUMAJ EDYTA
DUDEK ARTUR
EIDING MONIKA
FĄFEREK KASIĄ
FIRLIK PIOTR
FIRLIK ROBERT
FRONTCZAK JAROMIR
FRYCZ HANNA
GIERLE MAŁGORZATA
GWIAZDA RENATA
HARASIM DOROTA
JANIKOWSKĄ KASIĄ
JĄNKOWSKĄ SYLWIA
JASIŃSKI KRZYSZTOF
JĘDRZEJCZAK MAGDA
KACZMAREK KRZYSZTOF
KĄRGOL JOANNA
KOBYLCZAK JOANNA
KOSIK SEBASTIAN

KOWALSKI TOMASZ
KROLIKOWSKA ANNA
KULIŃSKI PRZEMYSŁAW
LELIS MANUELA
LISOWSKA ANETA
ŁASKI BARTEK
ŁYSKAWA AGNIESZKA
MAJKOWSKI ANDRZEJ
MAŚLEWSKA MAŁGORZATA
MATOSZKO SEBASTIAN
MAZURCZUK TOMASZ
MIASTKOWSKI RYSZARD
NAPIECEK PAWEŁ
NAPIERALSKI GRZEGORZ
NOWICKA AGNIESZKA
PAWLUCZUK PIOTR
PAWLUK DANUTA
PIETYGA TOMASZ
PRZYGODZKI JACEK
RADKOWSKA MONIKA
RUSEK ALDONA
RYNKIEWICZ ZBIGNIEW
SADOWSKA SYLWIA
SINIŁO HUBERT
STACHURSKA KASIA
STEC ANNA
STEC PIOTR
STILLER SŁAWOMIR
URBANIK ADRIANA
USZYŃSKA ANNA
WALKOWIAK MARZENA
WILMOWICZANNA
WITKOWSKI ROBERT
WŁAŚNIEWSKI GRZEGORZ
ZAJĄC AGATĄ
ZENKNER ARKADIUSZ
ŻUCHELKOWSKI RADEK

1989/1990

 

BAGIŃSKI DANIEL
BARCIKOWSKI ANDRZEJ
BORZYM ALBERT
CACKOWSKA MAGDA
CZAPSKA JADWIGA
CZUMAJ ARTUR
CZURYSZKIEWICZ MAGDA
DĄBKOWSKI PIOTR
DYBUS AREK
DZIUNIAK KRZYSZTOF
DŻEGAN MARCIN
FRONCZYK FABIAN
GAWRON MAŁGORZATA
GRABKA EWA

GRABOWSKA AGNIESZKA
HAWRYŁKOWICZ TOMASZ
HENIG EDYTA
KIJEWSKI PAWEŁ
KOSZATY ARTUR
KRIGER BEATA
LESIŃSKI MARCIN
LEWANDOWSKA MAGDA
ŁAZENCKI TOMASZ
MAGDZIAK SYLWIA
MAKOWIECKI SŁAWEK
MAKSIMOWICZ ALBERT
MALASIEWICZ DOROTA
MISZEWSKA JOANNA
MISZKIEL DARIUSZ
MIŚKIEWICZ PRZEMEK
MOCHNACKA JOWITA
MODRZEJEWSKA ANNA
MOLIŃSKA ADRIANA
NAPIÓRKOWSKI BOGUSŁAW
NOWAKOWSKI ANDRZEJ
PAŁYGA ANETA
PIERWIENIECKI MARIUSZ
PISKOREK KASIA
PŁACHECKA MAGDA
PRZYBYLSKA KASIA
PULUT MICHAŁ
RASZEJA IWONA
RYBCZYŃSKI DARIUSZ
RYDZYŃSKA MAGDA

RYNKIEWICZ BOŻENA
SAFIAŃCZUK MAGDA
SAMUJŁŁO ALEKSANDRA
SKRZYPIŃSKI AREK
SKRZYPSKI TOMASZ
STACHOWICZ SYLWIA
STEFAN IAK MARCIN
STEGMANN PIOTR
STĘPIEŃ JAROSŁAW
SZELĄGIEWICZ AREK
SZEMRAK ANETA
SZYMKOWIAK SSEBASTIAN
TOMCZAK SYLWIA
WASILEWSKA WIOLETA
WAWRYNIUK ROBERT
WIŚNIEWSKI PAWEŁ
ZAJĄC SYLWIA
ZALEWSKI AREK
ZAŁOGA ALEKSANDRA
ZIELIŃSKA MONIKA
ŻUK TOMASZ

1990/1991

 

ABRAMOWICZ RADOSŁAW
ADAMSKA AGNIESZKA
BAKOWSKA JOANNA
BIELSKI ROBERT
BOCHNIAK BARBARA
BOGUCKI BARTOSZ
BORZYMOWSKI ARTUR
BOŻYLSKIRAFAŁ
BRUCH DARIUSZ
BRUCH MAREK

BUDZICHOWSKA AGNIESZKA
BUŁKA AGNIESZKA
BURNICKA IWONA
CHARUK JOANNA
CIŻEK MACIEJ

CZURYSZKIEWICZ MICHAŁ
DYBCZYK RAFAŁ
EIDING SYLWESTER
FUKACZ GABRIEL
GALAS IZABELLA
GÓRECKA AGNIESZKA
GRABOWSKA SYLWIA
GRABOWSKIAUGUST
GROBELSKA SYLWIA
GRUDZIŃSKA MONIKA
GRUDZIŃSKI PAWEŁ
GRYMIŃSKA AGNIESZKA
GRZEGORZAK GRZEGORZ
HALICKA ANETA
JERZAK KRZYSZTOF
JURSZO TOMASZ
KOHUT ANNA
KOŁODZIEJ ARTUR
KONDZORRA MAGDA
KORNILUK RADEK
KOSZELA ROBERT
KUCHARZEWSKI PAWEŁ
KUKURYDZA NORBERT
KU NICKI ANDRZEJ
LAUFER SŁAWOMIR
LIS MARIUSZ
ŁAJCA SEBASTIAN
ŁUKASIK MICHAŁ
MALAK AGNIESZKA
MĄDRY ANDRZEJ
MEDWECKA AGNIESZKA
MICHALSKI MACIEJ
MOLENDA KASIĄ
MOLIŃSKA JOANNA
MUZIŃSKA MONIKA'
NAPIECEK MONIKA
NOWICKA JOANNA
OLEJNICZAK PAWEŁ
PAWLAK EWA
PAWŁOWSKI JACEK
PIASKOWSKA MONIKA
PIERWIENIECKI TOMASZ
PIĘKNIEWSKI ROBERT

PILARCZYK PIOTR

PILECKA AGNIESZKA

PIOTROWSKA WIESŁAWA
PIWEK IZABELA
PODGÓRSKI CEZARY
POPIOŁEK ARKADIUSZ
PORĘBA MAREK
PRZYGODZKA BEATA
PSUJEK MAGDA
REUTT EDYTA
RUDZIOINEK TOMASZ
RZEPKA GRZEGORZ
SELWASIUK MONIKA
SIKORSKA EDYTA
SITKO KATARZYNA
SOPIŃSKI RAFAŁ
STECKA AGNIESZKA
SZCZĘK GRZEGORZ
SZULC SEBASTIAN
TOMCZAK MARCIN
ULEWICZ PIOTR
WALASIAK KASIA
WIECHOWSKA AGATA
WITKOWSKA KAROLINA
WYREMBSKI PAWEŁ
ZARZECZNA KASIA
ZIELAZKIEWICZ ROBERT
ZONZBERG PIOTR
ŻYWCZYŃSKI ROBERT

1991/1992

 

ANDRZEJEWSKI OLAF
BABIK DAGMARA
BASZCZUK JOANNA
BAŻANT DARIA
BĄK SYLWIA
BOGUCKA KASIA
BORKOWSKA MONIKA
BRATKOWSKA KASIA
BRETYN DAGMARA
BUDZICHOWSKI MARIUSZ
CEGLECKA AGATA
DOBRZAŃSKI WALDEMAR
DUBAJ BARBARA
DZIADKOWI EC ARTUR
EJSMONT DAMIAN
FLORCZAK RAFAŁ
GALASIŃSKA AGNIESZKA
GNYSIŃSKI SEBASTIAN
GOZDEK DOROTA
GÓRSKA WIOLETTA
GRAJEWSKA ANGELIKA
GRUCHALSKI PRZEMEK
GRZELACZYK EMILIA
GRZESIEK BEATA
GWIAZDA KRZYSZTOF
HOROSZKO MACIEJ
IWANOWSKA EWA
JAKUBCZYK TOMASZ
KACZMAREK SYLWIA
KAŹMIERCZAK BRYGIDA
KRZEMIŃSKI MARCN
KULIKOWSKA SYLWIA
KUŃSKI DANIEL
KUWIK TOMASZ
LAPS KASIA

MAĆKOWIAK MARZENA
MAZUR SZCZEPAN
MOLENDA KONRAD
MORANEK TOMASZ
NOWAKOWSKI BARTEK
OSINKA KASIA
PILECKI MARIUSZ
PIOTROWICZ AGNIESZKA
PODWYSZYŃSKA ANITA
POKOJSKI RAFAŁ
PONIATOWSKA MAGDA
POTOCZEK MICHAŁ
PUK PRZEMYSŁAW
RAPKOWSKIROBERT
RĘBACZ MARCIN
SAUŁO ARTUR
SELWASIUK IZABELA
SITKO AGNIESZKA
SKOTNICKA SYLWIA

STANKIEWICZ WIOLETA
STAWISZYŃSKA ANNA
ŚWIERZOWSKI MARCIN
TRZECIAK MIROSŁAW
WITKOWSKA ANELA
WITKOWSKI PRZEMEK
WÓJTOWICZ MONIKA
ZACHORA SYLWIA
ZAŁOGA SYLWESTER
ZIÓŁKIEWICZ AGNIESZKA
ZYCHOWICZ SYLWIA
ŻADŁO JOANNA

1992/1993

 

ADAMCZYK ANNA
ANDRZEJEWSKI KRYSTIAN
BERGANDY SYLWIA
BIELASZEWSKI ANDRZEJ
BIELASZEWSKI ROMAN
BILSKI SEBASTIAN
BUKOWIECKI BARTOSZ
DOBROWOLSKA MARTA
FRONTCZAK MARIUSZ
GOSCHORSKI SEBASTIAN
GRZEGORZEWSKI MAREK
HAJLASZ PIOTR
HOROSZKO MAGDA
IGLEWSKI RAFAŁ
IWANEYKO MICHAŁ
KARKUT MAGDA
KLECZKOWSKA MARZENA
KOLSKA AGNIESZKA
KOSMALA ARTUR
KRAMER AREK
KUKURYDZA KRYSTIAN
LAPS BARTOSZ
LIPKA KARINA
LONGA MONIKA
ŁAWNICZAK AREK
ŁAZOWSKA AGNIESZKA
ŁĘCZYCKI MARIUSZ
ŁUKASIK PAWEŁ
ŁUKASZEWICZ AGNIESZKA
ŁUKUĆ BEATA
MAGDA TOMASZ
MALAK KRZYSZTOF
MALINIEWICZ MAŁGORZATA
MAZUREK ANNA
MROCZYŃSKA MONIKA
OSTASZEWSKA ANITA
PACUSZKO EDYTA
PAWLUKIEWICZ MAGDA
PAWŁOWSKI KRZYSZTOF
PIĘKNIEWSKI JAROSŁAW
PODGÓRSKA ANNA
PODREZ AREK
POLAK MACIEJ
POPIOŁEK KASIA
RAPKOWSKA JOANNA
RATAJSKI KRZYSZTOF
SARBINOWSKI MARCIN
SKWORSKA IZABELA
SMAGOŃ PIOTR
SPIRYDOWSKA AGNIESZKA

STACHURSKI SEBASTIAN
STAROSTA PIOTR
SZAŁATA MONIKA
SZUTKIEWICZ RAFAŁ
SZYMECZKO PIOTR
SZYMKOWIAK MARTA
TOCZKOWSKA ANNA
TOCZKOWSKI PIOTR
TOMCZEWSKA AGNIESZKA
TUREK ALEKSANDER
UŁYBIN DENIS
WARDYŃSKA SYLWIA
WOŁOSZ AGNIESZKA
WOLINIAK MARIUSZ
ZALEWSKA KASIA
ZIELIŃSKA MARTA
ZIÓŁKIEWICZ GRZEGORZ
ZONZBERG PAWEŁ

1993/1994

 

AFTEWICZ TOMASZ
ANDRZEJEWSKI MARCIN
BASZCZUK DOMINIKA
BILSKA BEATA
BOGUSZ BEATA
CACKOWSKI PIOTR
CHMIELARZ GRZEGORZ
CHMIELEWSKA MAGDA
CZAPLAK RAFAŁ
CZYŻEWSKA MONIKA
CZYŻYŃSKA ANNA
DĄBKOWSKI KRZYSZTOF
DERĘGOWSKA KATARZYNA
DUDEK DANIEL
DUDZIŃSKI MICHAŁ
GIMPELADAM
IGNASZAK KATARZYNA
JANKOWIAK KATARZYNA
JAROCKA EMILIA
JASIENIECKA SYLWIA
JUNDO MARCIN
KACZMAREK JOANNA
KOLSKI STANISŁAW
KOŁODZIEJCZYK PIOTR
KOMÓR MARCIN
KONDRACIUK JOLANTA
KORT KRZYSZTOF
KOWALCZYK ANNA
KOWALCZYK KRZYSZTOF
KOWALSKI KRYSTIAN
KRZYSZTOFIAK MAGDA
KRZYŚKA MAGDALENA
KUPŚ ANNA

LEWANDOWSKI MARIUSZ
LIS JOANNA
LIS AGNIESZKA
LIS MAGDALENA
ŁUKOWSKA MONIKA
MICHALAK ADRIANNA
MICHALIK REMIGIUSZ
MITEK RAFAŁ
MOLENDA AGNIESZKA

NAPIERALSKI MARCIN

NASTAROWICZ KATARZYNA

PAWLAK KRZYSZTOF
POPŁAWSKA ANNA
RADKOWSKI PAWEŁ
ROZKOSZ MARIUSZ
SAGUN AGNIESZKA
SCHERBARTH MONIKA
SIERADZAN KAMILA
SŁABCZYŃSKA KRYSTYNA
SOŁTYSIAK ADAM
SOSNOWSKA MAGDA
STAROSTA MARTA
STAROŚCIK AGNIESZKA
STOJAK ANETA
SZCZAP MATEUSZ
SZCZĘK MAGDA
SZOSTAK ADRIANNA

SZYMAŃSKI BARTOSZ
TOKARSKI KAMIL
TOMCZEWSKA URSZULA
TORGOŃSKA SYLWIA
TURCZYK MARCIN
WASILEWSKI SEBASTIAN
WIECZOREK ADAM
WITKOWSKA JOANNA
WODNIAK ADAM
WRÓBEL MARTA
WRÓBLEWSKI SEBASTIAN
ZAJKOWSKI ARKADIUSZ
ZIOŁO ANETA

1994/1995

 

ADAMSKA IZABELA
ANDRZEJEWSKA DIANA
ANIMUCKA AGNIESZKA
BABI K SEBASTIAN
BALCEWICZ MARCIN
BIELAWA MAJA
BIELSKA ANNA
BŁOŃSKA JUSTYNA
BOMBOLEWSKI MIROSŁAW
BRETYN ŁUKASZ
BRUSKIPRZEMYSŁAW
CHMIELEWSKA ALEKSANDRA
CIBOR DANIEL
CZEPCZYŃSKA ESTERA
CZUBEK MARCIN
CZYŻEWSKISEWERYN
DARMOFAŁ ROBERT
DĘBSKI TOMASZ
DOBRZYŃSKI ADAM
DUBEL ARTUR
DYBOWSKI MARIUSZ
ERNST MICHAŁ
GILEWSKA MAJA
GOLIŃSKI JAROSŁAW
GOSZTYŁA AGATA
GRABISZEWSKA WIOLETTA
IGNASZAK TOMASZ
JABŁOŃSKA PATRYCJA
JANECZKO MICHAŁ
JANOWSKI KONRAD
KIJEWSKA KATARZYNA
KLAZURA JUSTYNA
KNAP LESZEK

KOCHANOWICZ RÓŻA
KOMAR AGNIESZKA
KOPYLA KAMIL
KOROŚCIK ANNA
KOT SYLWIA
KOWSZYN SYLWIA
KRZYSZTOFIAK PAWEŁ
KRZYSZTOFIAK PIOTR
KWIATKOWSKI JULIUSZ
LESIŃSKI MICHAŁ
LUBA MARTA
ŁUKASIK ALAND
ŁUKASIK PATRYK
MAGDA LUCYNA
MASSALSKA AGNIESZKA
MASZEROWSKI ANDRZEJ
MATKOWSKA JOANNA
MATUSIAK ANNA
MEJNAROWICZ SYLWIA
MICHALSKI SYLWESTER
MOSIEJ EDYTA
NAPIERAŁA ANNA
NIEĆ KATARZYNA
NOWAK ANNA
NOWAK MARCIN
NOWAKOWSKI ARKADIUSZ
NOWICKA MARIA
PAPUŻYŃSKIPAWEŁ
PIASECKI KRZYSZTOF

PILCZUK MAGDALENA
PLUST RAFAŁ

POGORZELCZYK MARIKA
PYTEREK LUCYNA
RADCZUK PAWEŁ
RAPKOWSKI TOMASZ
RAWA AGNIESZKA
RODZIEWICZ BEATA

RUDOLF JOANNA
RYBCZYŃSKA MARTA
SABIŁO WIOLETTA
SŁOBODZIAN DAMIAN
SOKOŁOWSKĄ AGNIESZKA
SROCZYŃSKA KATARZYNA
STRUMNIK MAGDALENA
SZAFRAŃSKA MONIKA
SZAMAITAT MARIUSZ
SZUMIGAŁA BEATA
SZYMANEK JOANNA
ŚWIDERSKA EWA
TABOR TOMASZ
TOMCZEWSKA MAGDALENA
TRAGIER PAWEŁ
WARDYŃSKI KRZYSZTOF
WASZCZYK MAJA
WIDOMSKA JOANNA
WOJCIESZAK GRZEGORZ
WOJDYŁA KRYSTYNA
WOJNIK CECYLIA
WOJTUŚCISZYN MAGDALENA
WODNIAK KRZYSZTOF
WYREMBSKA AGNIESZKA
ZAMARO MARCIN
ŻURAWSKI PIOTR

 

1995 / 96

KLASA VIII A    WYCH. A. ZIÓŁKOWSKA

BARAŃSKI  MICHAŁ        

BOŃCZUK  ANGELIKA

CHAŁKA  ERNEST

CZUBEK  MAGDALENA

DAROWSKI  MARCIN

GNITECKI  GRZEGORZ

JAKUBOWSKI  TOMASZ

JANKOWIAK  JAKUB

KARGOL  ALEKSANDRA

KIEŁBASA  DOROTA

KNAP  MAŁGORZATA

KROCZEWSKI  PAWEŁ

LEDWOŃ  PATRYCJA

MAŚLAK  ŁUKASZ

MIKUCKI  MICHAŁ

MARCHLIK  EDYTA

PANTECKI  PIOTR

PITT TOMASZ

POTOCZEK  WOJCIECH

PROCHOROWICZ  JACEK

SAFIAŃCZUK  ŁUKASZ

SCHULZ  AGNIESZKA     

SIEMBIDA  RAFAŁ

STASZEWSKA  ANETA

WYSOCKI  ADAM

ZĄBCZYK  JUSTYNA

ŻYWOTKO  ALEKSANDRA

KLASA VIII B   WYCH. L. TRZECIAK

ADAMCZYK  PIOTR

BUDZISZ  ANNA

CHOCHOŁ  MONIKA

DOBRZAŃSKA  AGNIESZKA

GOLIŃSKA  MAŁGORZATA

GRABOWSKI  PRZEMYSŁAW

JAGODZIŃSKA  AGATA

KOCAN  IZABELA

LIPIEC  SEBASTIAN

ŁOJEWSKA  MAGDALENA

MALINOWSKA  KATARZYNA

NAGORZYCKA  ANNA

PODREZ  MONIKA

WASYLIK  ARKADIUSZ

WIECHOWSKA  MAJA

WOJTYŚ  KONRAD

WOŁKOWICZ  PIOTR

ZAWADZKA  ANGELIKA

ŻYŹNIEWSKI  PATRYK

KLASA VIII C    WYCH. A. ZDANOWICZ

BACIECZKO  ELŻBIETA

BĄKOWSKA  TERESA

BIELASZEWSKA  MAŁGORZATA

BULICZ  AGNIESZKA

CZELADZIŃSKA  MARIA

DARMOFAŁ  ANNA

DROZD  AGNIESZKA

FILIPOWICZ  ANNA

GŁUCH  AGNIESZKA

GRENDA  MARTA

JURSZEWICZ  MARZENA

KAPELLA  TOMASZ

MAKOWSKI  KRZYSZTOF

MATECKI  TOMASZ

MOTYL  RAFAŁ

NAWOJSKI  ŁUKASZ

SEMCZYSZYN  PIOTR

SIECZKOWSKI  ARTUR

STRZELECKI  PAWEŁ

WATYCHOWICZ  JAKUB

WISZKIEL  DANIEL

WIŚNICKA  KATARZYNA

WOJCIECHOWSKA  KAMILA

WOJTKOWIAK  MARCIN

ZENKNER  KATARZYNA

ZIELEŃSKI  DOMINIK

KLASA VIII D   WYCH. H. GUZIK

ANDRUSZCZAK  KRZYSZTOF

BIAŁKOWSKI  WOJCIECH

DUDA  AGNIESZKA

FYDRYK  ADRIAN

GOZDOWSKA  MAŁGORZATA

JAKLIŃSKI  KRZYSZTOF

JEWTUSZKO  MACIEJ

KARAŚ  AGNIESZKA

KOWAL  PAWEŁ

KOWALCZYK  MAŁGORZATA

KOWSZYN  DARIUSZ

LIEDER  ROBERT

MADAJ  RAFAŁ

MITEK  BARBARA

OBLACIŃSKI  GRZEGORZ

OLSZEWSKA  MONIKA

OGONOWSKA  ANNA

SKORUPIŃSKI  KRZYSZTOF

SŁOBODZIAN  MONIKA

SOCHA  JOANNA

SOSZKA  KACPER

WALASIAK  EWELINA

WITCZAK  ANNA

WITKOWSKI  ŁUKASZ

WŁODARCZYK  MARTA

WOJCIECHOWSKI  ŁUKASZ

 

1996 / 97

KLASA VIII A   WYCH. J. MACHNICKA

BRZOZOWSKI  JACEK

CHARKOWSKI  ANDRZEJ

CHARKOWSKI  SŁAWOMIR

COUFAL  MICHAŁ

DAROWSKI  ŁUKASZ

DERĘGOWSKA  JULIA

DREWNIK  MARCIN

DZIARKOWSKA  DARIA

GATALSKA  JOANNA

GILEWSKI  PAWEŁ

GOŁASZEWSKI  ŁUKASZ

GROCHOLA  DAMIAN

GŁADYSZ  RADOSŁAW

JAGODZIŃSKA AGNIESZKA

JURSZO  SYLWIA

KAŹMIERCZAK  ROBERT

KNAP ANNA

KOSTRZEWA  FILIP

MOCIO DAWID

NASTAROWICZ  URSZULA

NOWICKI  RAFAŁ

SIENKIEWICZ  KRZYSZTOF

SOŁTYSIAK  DARIUSZ

STAROSTA  MICHAŁ

WITCZAK  MARIOLA

WÓJCIK  KATARZYNA

ZAJĄC  MICHAŁ

ZAMARO  KRZYSZTOF

KLASA VIII B   WYCH. M. PRZYBYLSKA

BIAŁAS  PRZEMYSŁAW

BITNER  ARTUR

BOGUSZ  RAFAŁ

DEJEWSKI  SEBASTIAN

FYDRYCH  IWONA

GEJZA  MAGDALENA

GINAŁ  GRZEGORZ

JAKLIŃSKI  MICHAŁ

KAPELLA  PRZEMYSŁAW

KOSUDA  AGNIESZKA

ŁAJCA  ANNA

SZEPTYCKI  DARIUSZ

SEMCZYSZYN ADAM

SKOWRON  MICHAŁ

SMAGOŃ  PAWEŁ

SZAŁATA ANNA

WIECZYŃSKA  JUSTYNA

WOJCIECHOWSKI  ŁUKASZ

WOLSKA  MONIKA

WARDYŃSKA  ADRIANNA

WRÓBLEWSKA  MARTA

ZAŁOGA  KRYSTIAN

ZYCHOWICZ  MONIKA

 

1997 / 98

KLASA VIII A    WYCH. E. MALINOWSKA

AUGUSTYN  ARTUR

ANDRZEJEWSKA  ANITA

BRZEZIŃSKA  LAURA

BIAŁEK  STELLA

CHOJNACKI  MICHAŁ

CHOROSZ  MAGDALENA

CIEŚLAK  JOANNA

KLECZKOWSKI  KRZYSZTOF

KOLECKI  MATEUSZ
KOSMALA  AGATA

KUPŚ  KRZYSZTOF

LAPS  AGNIESZKA

MATKOWSKA  KAMILA

NOGAL  JAROSŁAW

PŁACHTA  DOMINIK

SAŁEK  AGNIESZKA

SŁOWIKOWSKI  ŁUKASZ

STALIŃSKA  JUSTYNA

SZUTKIEWICZ  EWA

TOCZKOWSKA  AMELIA

WASYLIK  ANNA

WEŁNIC  PRZEMYSŁAW

ŻOŁNIERZAK  RADOSŁAW

KLASA VIII B    WYCH. K. BILEWSKA

DYNOWSKI  SEBASTIAN

GALASIŃSKA  KATARZYNA

GAŁĄZKA  ANNA

GAŁĄZKA  MICHAŁ

GIMPEL  ADAM

GOŁASZEWSKI  DANIEL

HARBICKI  KRZYSZTOF

KOCAN  EWA

KONOPKA  TOMASZ

KOŁODZIEJCZYK  KATARZYNA

MOROCKI  LEON

POPŁAWSKA  KATARZYNA

RYWACKA  RÓŻA

SIWOCHA  PIOTR

SPIRYDOWSKA  KAMILA

STANKIEWICZ  DARIA

SZPAKOWSKA  JOANNA

SZYMAŃSKI  ZBIGNIEW

SZYMBORSKI  KRZYSZTOF

WARYCH  DAWID

WIDANKA ANNA

WŁODARCZYK  MARCIN

ŻARCZYŃSKI  ŁUKASZ

KLASA VIII C    WYCH. E. MALINOWSKA

ANDRUSZCZAK  KATARZYNA

ANTCZAK  DAWID

BUKOWIECKA  KATARZYNA

CHOZIAK  WOJCIECH

KUTYŁA  ROBERT

GRABOWSKI  MARCIN

KUWIK  ANNA

LIBUDA  JULIA

MAŚLAK  EWELINA

OLSZEWSKI  PIOTR

PANTECKI  PAWEŁ

PITT  MONIKA

PIWOWARSKI  PRZEMYSŁAW

POTRYKUS  ALEKSANDRA

RZĄP  MARCIN

SKAKUJ  MAGDALENA

STRZELECKI  MARCIN

STANKIEWICZ  JOANNA

SZAMAITAT  JOANNA

SZYNKIEWICZ  RAFAŁ

ŚMIECHOWSKI  ANDRZEJ

ŚNIEG  KATARZYNA

TUMIDAJSKI  ADAM

WIECZOREK  GRZEGORZ

ZAJKOWSKI  PAWEŁ

ZIELEŃSKA  JOANNA

            

1998 / 99

KLASA VI A    WYCH. A. ZIÓŁKOWSKA

AUGUSTYN  KAMILA

BARTOSIEWICZ  SŁAWOMIR

BIELASZEWSKA  EWA

CHWILCZYŃSKI  FERDYNAND

CIEŚLAK  PAULINA

CIEŚLEWICZ  MICHALINA

COUFAL  MATEUSZ

CZAJKIEWICZ  MONIKA

DĄBKOWSKA  MAŁGORZATA

IGLEWSKI  KONRAD

JAROSZ  NATALIA

KOŁODZIEJCZYK  MICHAŁ

KWAŚNIK  OLGA

MAZIARCZUK  NATALIA

OLCZAK  ELŻBIETA

POGORZELSKI  KRZYSZTOF

PYPEĆ  PIOTR

SABOSTA  PRZEMYSŁAW

SZELĄGIEWICZ  MAGDALENA

ZIELIŃSKA  DARIA

KLASA VI B    WYCH. E. CHOZIAK

CHAŁKA  ARKADIUSZ

CICHOSZ  TOMASZ

GÓRECKI  RAFAŁ

CHYBIŃSKI  JACEK

KLUCZNIK  BOGUMIŁA

KUCHCIAK  KRZYSZTOF

MALINOWSKA  ANNA

NOWACKA  JOANNA

NAWROCKI  PIOTR

PORWICH  MAGDALENA

PROKOP  EWELINA

PRZYBYLSKA  JOANNA

SZYMANEK  ANNA             

SZYMECZKO  MICHAŁ

SZYMBORSKI  MARIUSZ

SZUBSKI  MATEUSZ

SAWICKA  JOANNA

WENTA  SEBASTIAN

WŁODARCZYK  JAROSŁAW

WULF  AGNIESZKA

ZĄBKIEWICZ ŁUKASZ

KLASA VI C    WYCH. D. JĘDRZEJEWSKA

BARTCZAK  BARBARA

BIAŁAS  PAULINA

BRUH  IWONA

CHORĄŻY  KRZYSZTOF

DUDEK  KATARZYNA

GRUPA  ŁUKASZ

HARBICKA  JUSTYNA

HAASE  MAŁGORZATA

KASPRZAK  MIROSŁAW

KOWALCZYK  PAULINA

LASZCZYK  KAROLINA

LEWIŃSKI  ARIEL

NIEĆ  KAROLINA

NIEĆKO ADRIANNA

PACHOLCZYK  ANNA

PIETRYGA  NATALIA

SZYMAŃSKI  ŁUKASZ

WASILEWSKA  MAŁGORZATA

WITKOWSKI  ADRIAN

WOLSKI  ŁUKASZ

KLASA VIII A    WYCH. M. DROZDOWSKI

BIELASZEWSKA  RENATA

CHOCHOŁ  KRZYSZTOF

FIUK  PAULINA

GEJZA  AGNIESZKA

GŁADYSZ  WIKTOR

JURGA  MONIKA

KĘDZIERSKI  KORNEL

KRÓL  AGATA

LICZBIŃSKI  MACIEJ

MAZUR  MONIKA

NIEWĘGŁOWSKI  WOJCIECH

ORŁOWSKA  KAMILA

OSTROWSKA  AGNIESZKA

ROJEWSKA  NATALIA

SZPAK  TOMASZ

SOKOŁOWSKA  DANIELA

SOŁTYSIAK  JACEK

SZYMAŃSKI  MACIEJ

TURCZYK  PAWEŁ

WÓJCIK ANNA

KLASA VIII B    WYCH. D. JĘDRZEJEWSKA

DYBOWSKA  KAROLINA

FLORCZAK  KAROLINA

FIJOŁ  IZABELA

GIEPARDA  EWA

JANIKOWSKI  MARCIN

KOWALCZYK  MICHAŁ

KAMIŃSKI  ANDRZEJ

KAMIŃSKI  RAFAŁ

KONOPKA  AGNIESZKA

KOWALCZYK  BARBARA

LIPIŃSKI  PAWEŁ

ŁĘCZYCKI  ANDRZEJ

MALINOWSKA SYLWIA

MIKOŁAJUK  JOANNA

PAWŁOW  KATARZYNA

PIETRZAK  IWONA

PROCHOROWICZ  MAŁGORZATA

SABIŁO  MARIUSZ

STACHOWICZ  EWA

WRÓBLEWSKI  KRZYSZTOF

ZAJĄC  KATARZYNA

ZAORSKI  ZYGMUNT

ŻARCZYŃSKI  MATEUSZ

ŻOŁNIERZAK  RAFAŁ

KLASA VIII C    WYCH. D. PAWLUCZUK

BACIECZKO  MICHAŁ

BIEL  SEBASTIAN

BADOWSKI  ANDRZEJ

BRĘCZ  RAFAŁ

CHMIELEWSKA  MARTA

CICHANOWICZ  AGATA

DOMAŃSKA  MAGDALENA

GAŁĘZOWSKA  JULIA

GROBELSKA  MAŁGORZATA

JANECZKO  KATARZYNA

JURSZEWICZ  TOMASZ

KOLECKI  MACIEJ

KOWAL  BEATA

KUCHARZEWSKI  TOMASZ

KULBACKI  ARKADIUSZ

MATUSZCZAK  BOŻENA

PODOLSKA  JOANNA

RAPKOWSKI  ŁUKASZ

STROCZYŃSKA  ELŻBIETA

SZYNKIEWICZ  GRZEGORZ

WALTER  ROBERT

WIECZYŃSKI  MICHAŁ

ZANIEWICZ  GRZEGORZ

ZIELASKOWSKA   EDYTA

ŻMIJEWSKI  ZBIGNIEW

 

1999 / 2000

KLASA VI A    WYCH. D. PAWLUCZUK

BERNACKA  DIANA

BŁONKA  PATRYCJA

BĄKOWSKI  PIOTR

BASZCZUK  URSZULA

GĄDEK  KAROLINA

JEŻYNA  NATALIA

KULA  ARIEL

KOŁODZIEJCZYK  ADAM

LIPSKI  PAWEŁ

MICHALIK  ELWIRA

MICHALIK  MARCIN

MIKUCKA  MAŁGORZATA

MALINOWSKI  DAMIAN

NIECKARZ  KAMIL

ORŁOWSKA  MAGDALENA

PODOLSKI  BARTOSZ

PAWŁOW  KRZYSZTOF

PACHOLCZYK  PIOTR

PRZYBYLSKA  ALEKSANDRA

SOWIŃSKA  KAROLINA

WOŹNIAK  PAWEŁ

WISZKIEL  MARCIN

ZAJĄC  MACIEJ

ZDANOWICZ  DARIUSZ

KLASA VI B WYCH. I. POTRYKUS

BILEWSKI  MAREK

BUDKA  PATRYCJA

BALDYS  EWELINA

BIELAWSKI  KRZYSZTOF

BRUH  MARIUSZ

DEJEWSKI  RYSZARD

GAŁAJ  RENATA

KOCAN  ANGELIKA

KOŁODZIEJCZYK  MAGDALENA

KUNICKA  DOROTA

KIERZKA  ALINA

KIERZKA  JANUSZ

MATUSIAK  MARCIN

MUSZYŃSKI  PAWEŁ

MAKUCH  KATARZYNA

MURAWSKI  PIOTR

OLCZAK  KATARZYNA

PIOTROWSKA  JOANNA

PYPEĆ  JACEK

SYNÓWKA  JOANNA

WASZCZYK  PIOTR

WEJNEROWSKI  ROBERT

ZAORSKA  ELWIRA

ZABŁOCKI  MICHAŁ

ZAŁOGA  MARCIN

KLASA VIII A    WYCH. M. PRZYBYLSKA

ABRAHAMIAN  CHACZATURZ

CIEŚLIKOWSKA  EDYTA

DROZDOWSKA  ANNA

KOSUDA  ALEKSANDRA

KRAMARCZYK  AGNIESZKA

OLEJNICZAK  GRZEGORZ

PAKULSKA  KAROLINA

PAWŁOW  MARCIN

POWAŁOWSKI  SYLWESTER

PILAREK  DARIUSZ

RULSKI  BARTOSZ

RYWACKA  ROKSANA

SROCZYŃSKA  ALEKSANDRA

SZKLARCZYK  DAGMARA

SZYMECZKO  KAROLINA

TABOR  SANDRA

TARKA  MAGDALENA

WIDANKA  MICHAŁ

ZIOŁO  KATARZYNA

ZAŁOGA  MARTA

KLASA VIII B    WYCH. E. BOREK

ADAMCZYK  GABRIELA

BANASZKIEWICZ  BEATA

BOBER  KAMIL

BOBRO  AGATA

BORSIAK  PAWEŁ

BORKOWSKI  ŁUKASZ

CHEŁMINIAK  EWA

DĄBROWSKI  ŁUKASZ

GRANICZKOWSKA  ANETA

GÓRALSKA  PAULINA

JAROSZ  MICHAŁ

JÓŹWIAK  SEBASTIAN

KASTRAU  KATARZYNA

KAPUSTA  MARCIN

OLSZEWSKI  ŁUKASZ

RYDZAK  MONIKA

SIENKIEWICZ  MICHAŁ

SIKORA  KAMILA

TABOR  MAGDALENA

WOJDYŁA  TOMASZ

WALERCZYK  URSZULA

ZĄBCZYK  KINGA

KLASA VIII C    WYCH. H. GUZIK

BINIECKA  KAMILA

CHABROS  GRZEGORZ

CHOZIAK  JAKUB

CICHOSZ  ŁUKASZ

DYMCZAK  MARTYNA

FOLWARSKA  KATARZYNA

FUKS  SŁAWOMIR

FESIO  PAWEŁ

JEZIORAŃSKA  IRENA

KUJAWA  ALINA

KOMSA  JOANNA

KAŹMIERCZAK  KRZYSZTOF

KRAWCZYK  KAMILA

PAWŁOWSKA  MAGDALENA

RUDOLF  TOMASZ

SAŁEK  DOMINIKA

WIŚNIEWSKA  KAMILA

WŁODARCZYK  PAWEŁ

ŻABICKA  MONIKA

ŻOCHOWSKI  MICHAŁ

 

2000 / 01

KLASA VI A    WYCH.  D. BRANCEWICZ

ANTCZAK  NATALIA

ANTIEJEWA ELENA

BUTKOWSKI  MARCIN

BUDNIAK  URSZULA

CHOJNACKA  KLAUDIA

CHMIELARSKA  NATALIA

CHRZEŚCIAŃSKA  ANNA

GUZICKI  ŁUKASZ

GATALSKA  IZABELA

JASIAKIEWICZ  PAWEŁ

KIEDOS  ALICJA

KUNICKA  JOANNA

MAGALA  ANNA

MALEWICZ  JACEK

MALINOWSKI  JACEK

MIGDAŁ  PIOTR

NIEWIAROWSKI  MARIUSZ

OCHOTA  ANNA

OKONOWSKA  DIANA

PAJĄK  MILENA

PLAK  ŁUKASZ

STAROSTA  SZYMON

SUCHECKI  MAREK

ZABŁOCKI  RAFAŁ

ZIÓŁKOWSKI  JAKUB

KLASA VI B   WYCH. E. MALINOWSKA

BOROCHOWSKI  ARTUR

CIEŚLEWICZ  MAŁGORZATA

CHWEDORUK  DANIEL

GAŁGUS  PRZEMYSŁAW

GRYKO  KRYSTYNA

GOŁĘBIEWSKI  PIOTR

KACZMAREK  OSKAR

KIERZKA  PRZEMYSŁAW

KOCHANOWICZ  MARLENA

KOCHANOWICZ  DAWID

KULA  MONIKA

KOŚCIELNA  JOANNA

LICZBIŃSKA  MAGDALENA

MARCINIAK  PAWEŁ

MATUSZCZAK  AGNIESZKA

NOWAK  NORBERT

ROCKI  MARIUSZ

SKOWYRA  BEATA

SZYNKIEWICZ  MICHAŁ

SZWOCH  DAWID

TYRAKOWSKI  DOMINIK

ZIELIŃSKA  PAULA

ZAKRZEWSKA  DAGMARA

 

2001 / 02

KLASA VI A    WYCH. A.ZIÓŁKOWSKA

BETKA  ARTUR

BERNACKA  SANDRA

BORKOWSKA  EWA

BŁOŃSKA  ANETA

DOMAGALSKI  SEBASTIAN

DROZDOWSKI  ŁUKASZ

GNITECKI  ŁUKASZ

JANIAK  MAGDALENA

JANKIEWICZ  MARCIN

KOŁODZIEJ  ALEKSANDRA

KOŃCZYK  ANNA

KOLANO  SONIA

MASIEROWSKA  ELIZA

NAWROCKA  AGNIESZKA

PROKOP  AGATA

PAKULSKI  BARTŁOMIEJ

SAWICKI  RAFAŁ

SZUKIEWICZ -SZARKAS  DAMIAN

TUMIDAJSKI  ŁUKASZ

WASILEWSKI  DANIEL

ZYBORT  MATEUSZ

ZABŁOCKI  PAWEŁ

KLASA VI B    WYCH.  D. JĘDRZEJEWSKA

BARTOSIEWICZ  NATALIA

BĄK  KRZYSZTOF

BRODOWSKA  ANNA

CHWEDORUK  MAGDALENA

CZECZEL  ARTUR

DZIEGIŃSKI  SEBASTIAN

FILIPSKA  ALEKSANDRA

GEJZA  KRZYSZTOF

WIŚNIEWSKI  KRZYSZTOF

KOLECKA  AGNIESZKA

KOŁODZIEJCZYK  PAWEŁ

KOWALSKA  LENA

LELIS  DAWID

MAŁEK  WOJCIECH

MATKOWSKA  KAROLINA

PIETRZYŃSKI  KAMIL

ROSZAK  MATEUSZ

RULSKA  MARIKA

SAWICKA  JUSTYNA

STALIŃSKA  DAGMARA

SZMIDT  ARTUR

SZREK  SANDRA

ZIÓŁKOWSKA  MARTA

 

2002 / 03

KLASA VI A   WYCH. M.PRZYBYLSKA

CHWEDORUK  EWA

DZIARKOWSKI  DAWID

GUSIEW  BARTOSZ

GRZESZAK  NINA

GREBER  EWELINA

JANKIEWICZ  JOANNA

KOPALA  GRZEGORZ

KUCHCIŃSKI  ŁUKASZ

KRZACZKOWSKA  AGNIESZKA

LACHOWICZ  KAMILA

MAŁEK  SZYMON

PAWLAK  PAULINA

POLATIDU  ARTEMIS

SAŁAMAJ  PAULINA

STANKIEWICZ  PATRYCJA

SŁODOWNIK  AGNIESZKA

WIECZOREK  ARIEL

WIŚNIEWSKI  MATEUSZ

WOJDYŁA  MAGDALENA

KLASA VI B    WYCH.  M. DROZDOWSKI

BARAŃSKI  PRZEMYSŁAW

CHOJNACKA  ALEKSANDRA

FUKS  MONIKA

JEŻYNA  KAROL

JANIK  ANDRZEJ

JUZALA  KRZYSZTOF

KULOSSA  KATARZYNA

LEWANDOWSKA  ANETA

ŁAPSZYŃSKI  DAMIAN

MORAWSKA  AGNIESZKA

MULARZ  NATALIA

MUŚNICKA  MARTA

OLCZAK  SEBASTIAN

PAWELEC  KAROLINA

PIESIK  MARTA

PRZEPIÓRKA  PRZEMYSŁAW

RUTECKI  MACIEJ

SUBOTOWICZ  DAMIAN

TRACZYK  PRZEMYSŁAW

ZBRÓG  GRZEGORZ

KLASA VI C   WYCH.  H.GUZIK

ANTCZAK  ALICJA

BALK  DAGMARA

BOBER  JOANNA

CZARNECKI  DANIEL

DĄBKOWSKA  EWELINA

DĄBROWSKI  MATEUSZ

DYMCZAK  MARIUSZ

GŁUSZYK  KRZYSZTOF

HŁADOŃ  KAROLINA

JEZIORAŃSKI DOMINIK

LAPS  PAULINA

LEBEDYŃSKI  MIKOŁAJ

KRZYŻANOWSKA  MARIKA

KUŹMIŃSKI  ŁUKASZ

OCHĘCKI  MICHAŁ

PANASIUK  ROMAN

PUK  REMIGIUSZ

ROSZAK  PRZEMYSŁAW

ŚWIERCZAK  KINGA

TERCJAK  BEATA

KLASA VI D   WYCH. I. POTRYKUS

ABRAMEK  ANNA

BANDURKA  KAMIL

BERLIŃSKA  PAULINA

DZIEDZICKI  MATEUSZ

GNIADEK  GRACJAN

JASTRZĘBSKA  MARLENA

KRAŚKIEWICZ  MATEUSZ

KARASIŃSKI  PIOTR

KOMOROWSKA  ANNA

KUŚ  KLAUDIA

MADAJ  MAŁGORZATA

MAŁECKI  DAWID

OKONKOWSKI  PAWEŁ

PODGAJNA  SANDRA

RZUCZKOWSKA  SANDRA

SOBÓTKA  KAROLINA

SPISAK  MAŁGORZATA

SZWARC  DARIUSZ

WALENCIAK  KATARZYNA

WIŚNIEWSKI  RADOSŁAW

ZUBIEL  JULITA

 

2003 / 04

KLASA VI A    WYCH. R. ANTKOWIAK

FIJOŁEK  PATRYCJA

GŁĘBOWSKA  ANNA

GOŁĘBIEWSKA  ANNA

GROCHOLA  FILIP

GRUPA  PIOTR

IŁŁAKOWICZ  JOANNA

JACZYŃSKA  MAGDALENA

JAGIELNICKA  ALEKSANDRA

KŁOS  ANASTAZJA

KAPUŚCIŃSKI  WOJCIECH

KUCHARSKI  RYSZARD

KWIATKOWSKA  DIANA

MURAS  ALEKSANDRA

MIKULICZ  MICHAŁ

MĄDRY  ANDŻELIKA

NAKLICKA  EMILIA

PALCZYŃSKI  FILIP

RAJKOWSKA  ANNA

RUDER  MARCIN

SALIS  PAULINA

SKĄPSKI  KRZYSZTOF

TRAFNY  AGNIESZKA

KLASA VI B  WYCH. E. MALINOWSKA         

ARZOGIN  MICHAŁ

BOGDANOWICZ  DAMIAN

BUTKOWSKA  SYLWIA

BORUCKI  MATEUSZ

BRASEL  ADRIAN

CHOJNACKA  ZUZANNA

CIEŚLEWICZ  RAFAŁ

GABRYSZEWSKA  EWA

GRADKOWSKI  ANDRZEJ

GRZEGORCZYK  KAROLINA

JEZIORAŃSKA  JUSTYNA

KOWALSKA  KAROLINA

KOŁODZIEJ  BARTOSZ

MASIEROWSKA  JOANNA

MARCINIAK  RAFAŁ

MUSZYŃSKI  PIOTR

OZGA  DANIEL

POLONIS  KLAUDIA

RASZEJA  LUIZA

SZYNKIEWICZ  KLAUDIA

WAWER  KAROLINA

WIECHOWSKA  JUSTYNA

ŻAK  PAWEŁ

KLASA VI C   WYCH. D.BRANCEWICZ

BARON  IZABELLA

BARTCZAK  KAROLINA

BUDKA  SYLWIA

BUJNOWSKA  EWA

CHUDZIO  MONIKA

CZEJDA  JOANNA

JANIK  KAMILA

JARMOŁOWSKA  SARA

KARPUSZKO  MATEUSZ

KOLECKA  ALEKSANDRA

KUBIAK  MARCIN

MACKIEWICZ  ADAM

MORAWSKI  MARCIN

NIEDŹWIECKI  MATEUSZ

POTRYKUS  OLGIERD

RADOMSKA  WERONIKA

ROWICKI  DAWID

SZCZĘSNY  PRZEMYSŁAW

WĘGLARZ  ALDONA

WIŚNIEWSKA  ANNA

WIŚNIEWSKA  IWONA

WRONA  JUSTYNA

WÓJCICKA  MONIKA

ŻABKA  MATEUSZ

KLASA VI D    WYCH. L.MROWIŃSKA

ANDRZEJEWSKI  RADOSŁAW

BOROWIECKA  MAŁGORZATA

CWALINA  ERNEST

DURDA  PAWEŁ

JAKUBOWSKI  DAMIAN

JASTRZĘBSKI  OSKAR

KARPIŃSKI  GRZEGORZ

KLIMOWICZ  PAWEŁ

KONOPSKA  JUSTYNA

KOWALCZYK  ADRIAN

LEBIEDZIEWICZ  KAMILA

MARCINIAK  KINGA

MESLIN  JADWIGA

PAPROCKI  ARTUR

PRZYBOROWSKA  EWELINA

ROCKA  EWELINA

SCHROETER  RAFAŁ

SIERAŃSKA  ALICJA

SULIGA  PAWEŁ

SZENTALER  HUBERT

TUBACKI  WOJCIECH

TYSZKIEWICZ  FILIP

WIECZOREK  MARCIN

WOŁOSEWICZ  BARTOSZ

KLASA VI E   WYCH. K.KOZYRO

BRZEZICKI  MICHAŁ

BYZIA  PIOTR

CHEŁSTOWSKI  MATEUSZ

DOMAŃSKA  ELŻBIETA

GRUSZCZYŃSKA  KAROLINA

JASKÓLSKI  MACIEJ

KORONOWSKA  ANETA

KULIGA  RAFAŁ

LEŚNIEWSKI  MICHAŁ

MAJSZYK  OSKAR

MURZYN  DANIEL

MICHALSKI  ŁUKASZ

OBŁOJ  SYLWIA

OLEJNIK  RAFAŁ

POTRAWSKI  MICHAŁ

STACHAL  MATEUSZ

STROYNOWSKA  JUSTYNA

SŁUGIEWICZ  AGATA

SYCEWICZ KATARZYNA

SZATKOWSKA  LIDIA

SZAJNÓG  TOMASZ

SZCZODROWSKA  ADRIANNA

TRZASKOWSKI  ŁUKASZ

ZŁOCZEWSKI  PAWEŁ

 

                     2004 / 2005

KLASA VI A    WYCH. A.ZIÓŁKOWSKA

BIAŁKOWSKA  MAGDALENA

BIEŃKO  KATARZYNA

BIEŃKOWSKI  MAREK

BOGUNIECKA  MAGDALENA

BRODOWSKI  WALENTY

BRUSKA  DOROTA

CUDA  ANNA

CZAJKIEWICZ  ALEKSANDRA

DĄBROWSKI  PIOTR

GAWEŁ  PATRYK

GREŚKIW  ADRIAN

KŁUSEK  PIOTR

LISAK  DAMIAN

MAJEROWSKI  ADRIAN

PIEKARSKI  PATRYK

SOCHACZ  RAFAŁ

ŚWIERCZAK  ANNA

TOMCZAK  MONIKA

WALCZAKIEWICZ  BEATA

WISZNIEWSKA  AGNIESZKA

WOLSKI  PRZEMYSŁAW

WYRZYKOWSKA  ALICJA

ZABOROWSKA  MARTA

KLASA VI B   WYCH. D.JĘDRZEJEWSKA

DWORECKA  NATALIA

FILIPIAK  MARTA

GEJZA  ŁUKASZ

GIERŻOT  SIERGIEJ

GIL  EUNIKA

KOMODZIŃSKA  DARIA

KOZAK  ADAM

LISZEWSKI  KAMIL

MALISZ  RAFAŁ

MAŚNIAK  JAKUB

MATKOWSKI  WOJCIECH

NOWAKOWSKA  MAŁGORZATA

PAPIERZ  MAGDALENA

PIETRZAK  ADRIANNA

PĘDZIK  MATEUSZ

ROUBO  MICHAŁ

ROSÓŁ  ANGELIKA

SMAGA  MARTA

SIKORA  MICHAŁ

STASIAK  ALEKSANDRA

STACHAL  NATALIA

WIECHOWSKA  ELIZA

ZABŁOCKI  DANIEL

ZAKRZEWSKA  DOMINIKA

KLASA VI C    WYCH. D.JĘDRZEJEWSKA

BRASEL  ANNA

BRZEMIŃSKA  SARA

CZARNECKI  MARCIN

GRANICZKOWSKI  ADAM

GRZELAK  ARTUR

JACHYMEK  PATRYCJA

JAROSZ  DAMIAN

KAWALERSKI  KRYSTIAN

KOSIUBA  MAGDALENA

KULCZYCKI  DAMIAN

KULOSSA  SEBASTIAN

MAKUCHOWSKI  FABIAN

PAWLAK  ŁUKASZ

PIETRZAK  DOMINIKA

ROGUSZ  KAMILA

SŁUGIEWICZ  PATRYK

SOŁTYSIAK  SEBASTIAN

SZYMANKIEWICZ  MAGDALENA

SZYMAŃSKI  DAMIAN

WOŁOSIEWICZ  PAWEŁ

ŻAK  MARTA

KLASA VI D    WYCH.  K.KRAKOWIAK

BOROWIECKI  KRZYSZTOF

CIESZYŃSKA  DOMINIKA

DOMAŃSKA  IGA

DUCZEMIŃSKI  PATRYK

FALISZEWSKI  DAMIAN

FRONCZAK  NATALIA

GALEWICZ  NATALIA

GEJZA  WIOLETTA

KACZYŃSKA  SANDRA

KUDZIA  DAMIAN

KUŚNIERZ  KLAUDIA

ŁABAZY  JUSTYNA

MAGIERA  AGNIESZKA

MAREK  AGNIESZKA

MOSKAL  DOMINIKA

NAPIERAŁA  PAULINA

OPOLSKI  PAWEŁ

PYCH  DASTIN

STAŃCZUK  BARTOSZ

SZREK  KRZYSZTOF

TUBACKI  TOMASZ

ŻÓŁTOWSKI  MIKE

KLASA VI E    WYCH.  B.ABRAMCZUK

CHMURA  KLAUDIA

CZARNECKA  KATARZYNA

FURMAŃCZYK  FILIP

GORGOŃ  BENIAMIN

HORWAT  MONIKA

JĘDRZEJCZAK  KRZYSZTOF

JUCHNIEWICZ  NATALIA

KARCZMARZ  KAROLINA

KOWALSKA  ELŻBIETA

KUKUROWSKA  PATRYCJA

LIPIŃSKA  NATALIA

PRZYBYLSKI  JAKUB

PRZYWARA  PAWEŁ

SABOSTA  KAROLINA

SADŁOWSKI  JAKUB

SAWICKI  KAMIL

STASZEWSKA  SANDRA

SUCHAN  PAWEŁ

SZMARAGOWSKA  ALICJA

WARWAS  DAMIAN

WITKOWSKA  BARBARA

ZIELEŃSKI  MATEUSZ

ŻAK  KATARZYNA

 

 

 

 

 

W górę

Strona główna ] W górę ]

Wyślij pocztę do ipotrykus@wp.pl z pytaniami i uwagami dotyczącymi tej witryny sieci web.
Copyright © 2005 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Szczecinie
Ostatnia modyfikacja: 31 sierpnia 2005